iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, Bu Gece Avea’da Satışta iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, Bu Gece Avea’da Satışta
Avea, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus satışlarına bu gece; yani 26 Eylül sabahı saat 00.01’de başlayacaklarını duyurdu. İstanbul’da, Bağdat Caddesi’ndeki “Kat İletişim”de düzenlenecek... iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, Bu Gece Avea’da Satışta

Avea, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus satışlarına bu gece; yani 26 Eylül sabahı saat 00.01’de başlayacaklarını duyurdu.

İstanbul’da, Bağdat Caddesi’ndeki “Kat İletişim”de düzenlenecek özel bir etkinlikle meraklılarıyla buluşacak olan cihaz; bunun haricinde Ankara Kızılay Caddesi ve Mersin Forum Alışveriş Merkezi’nde de özel etkinliklerle satışa çıkacak.

Cihazın ilk satışını, Türk Telekom Bireysel Satış Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Balcı yapacak Bağdat Caddesi’nde. Etkinliklerin sunucu koltuğunda İstanbul’da Ali Tınaz, Ankara’da ise Ercüment Şansal oturacak; etkinlik boyunca da çeşitli ikramlar, sürpriz hediyeler katılımcıları bekliyor olacak imiş. Bilginize.

Bugün 18:00’de başlayacak olan etkinliklerin bitiş saati olarak da gece 02:00 belirlenmiş. Uğramayı düşünenlere buradan duyurmuş olalım.

Editörün Notu: Fiyat konusunda güncellenecek burası.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.