LG Mini Beam Projektör ile Sinemayı Çantanızda Taşıyın! LG Mini Beam Projektör ile Sinemayı Çantanızda Taşıyın!
LG, PG60G kod adlı Mini Beam projektörünü tanıttı. Boyutlarıyla insanı şaşırtan minik projektör, her yerde kullanılabiliyor. Firmanın da deyimiyle dilerseniz bahçede, dilerseniz kampta, dilerseniz odanızda... LG Mini Beam Projektör ile Sinemayı Çantanızda Taşıyın!

LG, PG60G kod adlı Mini Beam projektörünü tanıttı.

Boyutlarıyla insanı şaşırtan minik projektör, her yerde kullanılabiliyor. Firmanın da deyimiyle dilerseniz bahçede, dilerseniz kampta, dilerseniz odanızda tavana yansıtarak Mini Beam projektörden yararlanabilirsiniz.

fragtist-lg-pg60g-1

Böylesi farklı ortamlarda video izleme ve fotoğraf görüntüleme özgürlüğü sunan ürün, 2 saat boyunca işimizi görebiliyor. Estetik tasarımıyla da göz dolduran Beam projektör, HDMI, USB 2.0 ve WiDi desteğine sahip. LED özellikli ürün, 500 Ansi Lumen parlaklık ve 100.000:1’lik kontrast oranına sahip. 1280 x 800 piksel WXGA görüntü sunan Beam Projektör, 30.000 saatlik tahmini kullanım ömrü vadediyor.

fragtist-lg-pg60g-2

Fiyatı ve ne zaman son kullanıcıyla buluşacağı hakkında şimdilik herhangi bir bilgi bulunmayan LG mini Beam projektör, inceleme için bizlere uğrayacaktır. O zaman altından girer üstünden çıkarız. (:

Şimdilik beklemedeyiz.

Ek: Ufak bir aksaklıktan ötürü fiyat ve Türkiye durumu bizlere ulaşmamış. Cihaz 1799TL’lik fiyat etiketine sahip ve şu anda satışta. İlgili arkadaşlara duyuralım.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.