Moto360’a Gelen Güncelleme, Pil Ömrünü Artırdı Moto360’a Gelen Güncelleme, Pil Ömrünü Artırdı
Buralara henüz uğramasa da, Motorola’nın akıllı saati Moto360 hakkında pek çok şey okuduk bugüne kadar. Piyasadaki en beğenilen akıllı saatler arasında başı çeken Moro360... Moto360’a Gelen Güncelleme, Pil Ömrünü Artırdı

Buralara henüz uğramasa da, Motorola’nın akıllı saati Moto360 hakkında pek çok şey okuduk bugüne kadar. Piyasadaki en beğenilen akıllı saatler arasında başı çeken Moro360 hakkında iki büyük şikâyet vardı: Birincisi, işletim sisteminin yuvarlak ekranda “olmaması”; ikincisi ise hemen biten pil ömrü.

İlk şikâyet aynen devam ediyor, orada bir değişiklik yok. Ancak pil ömrü konusunda var: Motorola’nın çıkardığı yeni güncelleme, pil ömrünü epey artırıyor imiş. Gelen bilgilere göre ilk başta maksimum 1,5 gün dayanan pil ömrü, şu anda 2,5 günü bulmuş durumda. Eh, 2,5 gün de fena bir zaman değil takdir edersiniz ki.

Güncellemenin getirdiği diğer özellikler arasında, yeni saat tasarımları ve çeşitli iyileştirmeler bulunuyor. Stok sıkıntısının da bittiğini düşünürsek, Moto360’ın bundan sonra daha sağlıklı satış rakamlarına ulaşacağını öngörebiliriz sanıyorum. Elbette ki Türk kullanıcıları kimse iplemediğinden (ürün Türkiye’ye gelse de bize gönderilmiyor zaten, o da başka olay. Firmaların peşinde koşmak can sıkıyor-Mert), biz yine geri planda olanı biteni izlemeye devam ediyoruz.

Yurtdışından vesaire getirtecekler varsa, bilgileri olsun.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.