MWC 2016: Sony Xperia PP10 Sızdırıldı! MWC 2016: Sony Xperia PP10 Sızdırıldı!
Mobil Dünya Kongresinde firmalar yepyeni akıllı cihazlarını tanıtmaya devam ederken Sony cephesinden bir sızıntı haberi geldi. MWC 2016: Sony Xperia PP10 Sızdırıldı!

Bu yıl bir yenisi daha düzenlenen Mobil Dünya Kongresinde firmalar yepyeni akıllı cihazlarını tanıtmaya devam ederken Sony cephesinden bir sızıntı haberi geldi. 22 Şubat 2016 tarihinde lansmanı yapılması beklenen yeni nesil Sony cihazlar arasından Xperia PP10‘un görselleri internete sızdırıldı.

Yayımlanan görsellere baktığımızda ilk dikkatimizi çeken şey çift hoparlör ile gelmesi oluyor. Ayrıca Xperia Z5‘de kullanılan buton dizilimine benzer bir yapıda görülen cihazda arka yüzeyin metal bir malzeme ile üretildiği de görünüyor. Ancak yine de cihazın tanıtımı yapılmadan kesin bir şey söyleyemiyoruz.

Her şeye rağmen cihazın yarın MWC 2016 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Sony‘nin MWC için hazırladığı videoya aşağıdaki YouTube penceresinden göz atabilirsiniz.Özgür Deveci Editor

Amatör Fotoğrafçı, Bilim Kurgu Meraklısı, Sinema Tutkunu, Anime & Manga Hayranı, MOBA & MMORPG Bağımlısı, Nightcore Aşığı, Galatasaray Taraftarı ve Oyun Editörü