Netmarble, Seven Knights’ı Güncelliyor Netmarble, Seven Knights’ı Güncelliyor
Netmarble Games, yılbaşı için popüler sıra tabanlı RPG oyunu Seven Knights’a getireceği yeni güncellemeyi duyurdu. Netmarble, Seven Knights’ı Güncelliyor

Netmarble Games, yılbaşı için popüler sıra tabanlı RPG oyunu Seven Knights’a getireceği yeni güncellemeyi duyurdu.

Seven Knights 3D görseller, hareketli RPG dövüşleri, dinamik oyun modları, yedi kahramanı ve Asgar kıtasını korumak için çıktıkları yolculuğu anlatan keyifli bir hikaye sunuyor.

Seven Knights’ın yeni güncellemesi için getirdiği bazı özellikler:

  • Süre: 17-31 Aralık
  • Özel Kostümler: 700’e kadar şapka toplayan oyuncular, 4 yıldız May ve sadece bu sınırlı süreli etkinlik süresince elde edilebilecek özel bir kostümü alabilecek.
  • Yeni karakter: “Sieg”: Sieg bir iblis kılıcı kullanıyor, güçlü bir saldırıda bulunmak üzere bir düşmanı hedefliyor ve sersemletmelere dayanıklı. Bir oyuncu Dükkan’daki “Nadir Kahraman x10” paketinden Sieg kazanırsa, ödül olarak 4 yıldız bir Element bileti kendisine gönderilecek. Element biletleri elementler karakterleri geliştirmek için gereken malzemelerdir.
  • Sınırlı Süreli Ödüller: Oyuncular çeşitli oyun içi içeriklerden, Macera, Arena Gök Kule ve Kale Kuşatması , topladıkları şapka ve çoraplar karşılığında 4 yıldız Element Bileti, 6 yıldız Kahraman Bileti, 6 yıldız silah/zırh bileti ve daha pek çok ödül alabilecekler!


Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.