Seven Knights Sun Wukong’u Sunuyor Seven Knights Sun Wukong’u Sunuyor
Netmarble Games (Netmarble), mobil RPG'si Seven Knights'a Sun Wukong'u getireceğini ve Çin Yeni Yılı etkinlikleri düzenleyeceğini duyurdu. Seven Knights Sun Wukong’u Sunuyor

Netmarble Games (Netmarble), mobil RPG’si Seven Knights’a Sun Wukong’u getireceğini ve Çin Yeni Yılı etkinlikleri düzenleyeceğini duyurdu.

Maymun biçimindeki Sun Wukong, Dört Lord’dan biridir. Yedi Şövalye’yle karşılaştırılabilecek güçte özelliklere sahip olmasının yanı sıra, kendi avatarlarını çağırma büyüsü olan Son Avatar’ı yapabilen tek oyun karakteridir.

28 Ocak – 11 Şubat tarihleri arasında Çin Yeni Yılı kutlamaları için bir etkinlik düzenlemeyi planlayan Netmarble; Seven Knights oyuncularına, günlük zindandaki, Arena’daki, Kale Kuşatması’ndaki ve Gök Kule’deki performanslarına göre çeşitli hediyeler kazandıracak. Netmarble etkinlik katılımcılarına 6 yıldız kahraman kuponundan 6 yıldız silah / zırh kuponuna ve Unlocker Leah’dan Transcender Fina’ya kadar muhteşem hediyeler kazanma fırsatı sunacak.

Seven Knights, Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Google Play Store

App StoreCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.