Unity Artık Daha Güzel Unity Artık Daha Güzel
Yayınlanan videodan anlaşılıyor ki Unity 5.3 ile güzelleşmeye devam edecek. Unity Artık Daha Güzel

Unity‘e artık hepimiz az çok aşina olduk, her geçen gün yeni oyunlar unity kullanılarak yapılıyor. Özellikle mobil platformlarda daha çok tercih edilen Unity motoru, artık diğer platformlarda oyun üreten firmaların da ilk tercihleri arasına girmeyi başarıyor. Özellikle multiplatform oyunlarda çok iyi iş çıkardığınıda söyleyebiliriz. Bir örnek vermem gerekirse Blizzard‘ın meşhur Heartstone oyunu en bilindik örnek olacaktır.

Ancak asıl konumuza dönelim. Unity her geçen gün daha da güzel çıktılar ile karşımıza geliyor. Eskiden “oyun çok kötü görünüyor, grafikler yerlerde, kesin Unity” denilen zamanları hatırlıyorum. Son dönemlerde ise Unity biraz önce de belirttiğimiz gibi gittikçe daha da güzel çıktılar vermeye başladı. Unity tarafından en son yayınlanan videodan Unity 5.3 ile başta dinamik ışıklandırmalar, yansımalar, gölgelendirmeler olmak üzere bir çok yeniliği hemen inceleyebilirsiniz.

Görünen o ki Unity güzelleşmeye devam edecek.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.