PTT Xiaomi Ürünleri Satmaya Başlıyor! PTT Xiaomi Ürünleri Satmaya Başlıyor!
PTT’nin çeşitli illerdeki 100 şubesinde Xiaomi marka ürünler avantajlı fiyatlarla satışa sunulacak. Ayrıntılar haberimizde. PTT Xiaomi Ürünleri Satmaya Başlıyor!

PTT AŞ ve TürkMi önemli bir işbirliğine imza attı. Protokol kapsamında PTT’nin İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep şubeleri başta olmak üzere çeşitli illerdeki 100 şubesinde Xiaomi marka ürünler avantajlı fiyatlarla satışa sunulacak.

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) ve Xiaomi markasının Türkiye’deki yetkili distribütörü TürkMi büyük bir işbirliği yaptı. Bu işbirliği kapsamında PTT’nin İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep şubeleri başta olmak üzere çeşitli illerdeki 100 şubesinde teknoloji standları kurulacak. Stantlarda başlangıçta Xiaomi markasının Redmi Go, Redmi 6A, Redmi 7, Redmi Note 7 model akıllı telefonları, Mi Band 3 akıllı saati, Mi 5000mAh ve Mi 10000mAh powerbankları satışa sunulacak.

Konuyla ilgili konuşan PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik ise şunları söyledi: “Xiaomi ürünlerinin resmi Türkiye garantili satışı işyerlerimizde başladı. Ürünlerin satışa sunulduğu işyeri sayımızın kısa süre içerisinde 100 noktaya ulaşmasını hedefliyoruz.”

İşbirliği hakkında konuşan TürkMi Genel Müdürü Onur Çon ise şunları belirtti: “İstanbul, Ankara ve Gaziantep’teki PTT şubelerinde TürkMi stantlarımızı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki beş ay içerisinde toplamda 100 noktaya ulaşmayı hedefliyoruz.”

Mi 9T | Gelecekten Gelen Telefon!