Samsung Galaxy Note 6 Sızdırıldı! Samsung Galaxy Note 6 Sızdırıldı!
Akıllı telefon pazarının yıldızlarından biri olan Samsung'un yeni akıllı telefonu olması beklenen Galaxy Note 6'nın bazı teknik özellikleri sızdırıldı. Samsung Galaxy Note 6 Sızdırıldı!

Akıllı telefon pazarının yıldızlarından biri olan Samsung‘un yeni akıllı telefonu olması beklenen Galaxy Note 6‘nın bazı teknik özellikleri sızdırıldı.

5.8 inç boyutundaki ekranında 4K çözünürlük sunması beklenen cihazın kapasitif dokunmatik ekranı bulunuyor. Exynos+ ve Snapdragon olmak üzere iki farklı yonga setiyle gelecek olan akıllı telefonun üzerinde 1024 baskı seviyeli S Pen yer alıyor. 64GB ve 128GB depolama alanları ile gelecek olan akıllı telefonun kamera tarafında ise Super OIS destekli 12MP kamera sensörü bulunuyor. Akıllı telefonun işletim sisteminin ise Android 6.0 Marshmallow sürümü ile gelmesi bekleniyor.

Cihazın resmi duyuru tarihi ise henüz açıklanmadı. Ancak bu yılın yaz aylarında piyasaya çıkması bekleniyor. Peki, sizce bu telefonunun fiyatı ülkemizde ne kadar olmalı ve siz bu telefonu almayı düşünür müsünüz? Yorumlarınızı alalım!Özgür Deveci Editor

Amatör Fotoğrafçı, Bilim Kurgu Meraklısı, Sinema Tutkunu, Anime & Manga Hayranı, MOBA & MMORPG Bağımlısı, Nightcore Aşığı, Galatasaray Taraftarı ve Oyun Editörü