Samsung’un Yeni Galaxy A51 Modeli Türkiye’de! Samsung’un Yeni Galaxy A51 Modeli Türkiye’de!
Samsung, Galaxy A serisinin yeni üyesi Galaxy A51’i Türkiye’de satışa sundu. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Samsung’un Yeni Galaxy A51 Modeli Türkiye’de!

Samsung, Galaxy A serisinin yeni üyesi Galaxy A51’i Türkiye’de satışa sundu. Galaxy A51, Galaxy A50 modeline kıyasla daha akıllı bir kamera ve Sonsuz-O Ekrana sahip.

Kamera

Yeni model akıllı özelliklerle gelen bir ana kameraya, Ultra Geniş Açıya, Makroya ve Derinlik Kameralarına sahip. Akıllı telefonda bulunan 48 megapiksel kamera, gündüz veya gece kaliteli fotoğraf çekmenizi sağlıyor. Ultra Geniş Açılı Kamera, 123 derece açılı bir merceğe sahip. Akıllı seçim işlevi, gerekli gördüğünde Geniş Açı ile çekim özelliğini öneriyor ve bu özelliği sizin için otomatik olarak açıyor. Makro Kamera nesneleri yüksek netliğe getirirken Derinlik Kamerası da Canlı Odak efektleriyle nesnelerin ön plana çıkmasını sağlıyor.

Video kaydı

Süper Dengeli Video, hareketli bir nesnenin videosunu çekerken veya elinizde cihazla hareket ediyorken kamera titremesini azaltıyor.

Ekran

Galaxy A51 uçtan uca Süper AMOLED Sonsuz-O Ekrana sahip. 6,5 inç boyutundaki bu ekran, geniş bir deneyim sunuyor.

Galaxy A51’in Türkiye’de tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 3.049 TL olarak belirlendi.

Alcatel 1S, Üç Akıllı Kamerayla Geliyor!