Samsung’dan, iPhone 6’lı İki Yeni Reklâm Filmi! Samsung’dan, iPhone 6’lı İki Yeni Reklâm Filmi!
Samsung, Galaxy S6 Edge'in, iPhone 6'ya göre iyi olduğunu düşündüğü özelliklerini belirtiyor ve "6 > 6 (6, 6'dan büyüktür)" diyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Samsung’dan, iPhone 6’lı İki Yeni Reklâm Filmi!

Samsung, iPhone 6’lı iki yeni reklâm filmine imza attı.

Firma, son olarak şu özel versiyonuyla kalbimizi çalan Galaxy S6 Edge’in, iPhone 6’ya göre iyi olduğunu düşündüğü özelliklerini belirtiyor ve “6 > 6 (6, 6’dan büyüktür)” diyor. Söz konusu iki reklâm filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Siz ne düşünüyorsunuz? (:

Çıkarılabilen pil ve microSD kart slotuna yer vermeyen yeni Galaxy’ler, S5 gibi su ve toza dayanıklılık da sunmuyorlar. Bu üç eksikliğiyle birlikte cihazların, kullanıcılar tarafından biraz tepki çektiğini belirtmekte fayda var. Ayrıca Galaxy S6’nın, genel olarak yeni iPhone’lara benzediği konusu da kullanıcılar tarafından dile getiriliyor.

İki model de, Türkiye’de 10 Nisan’dan bu yana piyasada. Cihazlar hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız şu adrese doğru yol alabilirsiniz. (:Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.