Slashy Souls, Dark Souls şimdi de Mobil Platformda! Slashy Souls, Dark Souls şimdi de Mobil Platformda!
Slashy Souls ile Dark Souls'u mobile platformda yaşayın! Hah! Aferim, iyice çıldırtın bizi! Slashy Souls, Dark Souls şimdi de Mobil Platformda!

Dark Souls serisini bilmeyen kalmadı. Çıldırtan zoruluğu ile oyuncuların ilgisini çeken Dark Souls serisi üçüncü oyunu ile bir buçuk ay sonra tekrar raflardaki yerini alacak. Ancak Dark Soul 3‘ten önce oyunun mobil versiyonuna kavuşacağız.

Dark Souls serisinin mobil versiyonu olacak olan Slashy Souls bugün çıkış yapıyor. Oyun GameStop ile ortaklaşa olarak geliştirilmiş (geliştirilmiş derken iş ortak yapılıyor). Bandai Namco, Dark Souls’u direkt olarak mobil platforma kopyalamak yerine GameStop ile birlikte çalışarak böyle bir oyun çıkartmayı tercih etmiş. Yine birçok farklı silah, büyü, ekipman ve birbirinden zorlu boss’ları ile zorluk ön planda olacak.

Android ve iOS için piyasaya çıkan oyunun oynanış videosu ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

– Hah! Aferim, iyice çıldırtın bizi!

Bu arada yayıncı firma oyunun Dark Souls serisi ile direkt olarak bir bağlantısı olmadığını belirtmiş.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.