Galaxy Tab S2 Alana Bluetooth Klavyeli Kılıfta İndirim Galaxy Tab S2 Alana Bluetooth Klavyeli Kılıfta İndirim
Samsung Electronics, 15 Kasım’a kadar geçerli olacak kampanyasıyla, Galaxy Tab S2'yi satın alan tüm tüketicilere yeni bir sürpriz hazırladı. Galaxy Tab S2 Alana Bluetooth Klavyeli Kılıfta İndirim

Samsung Electronics, 15 Kasım’a kadar geçerli olacak yeni kampanyasıyla, Galaxy tablet ailesinin en yeni üyesi Tab S2’yi satın alan tüm tüketicilere, Bluetooth klavyeli kılıfı 300 TL indirimle sunuyor.

5 Ekim-15 Kasım tarihleri arasında geçerli yeni kampanyasıyla, Galaxy tablet ailesinin kendi segmenti ve boyutunda en ince ve en hafif metal çerçeveye sahip olan yeni üyesi Tab S2’yu satan alanlara Bluetooth klavyeli kılıfı 300 TL indirimle sunuyor.

Kampanyadan yararlanan kullanıcılar, yeni Galaxy Tab S2’ın yanı sıra 499 TL değerindeki Bluetooth klavyeli kılıfa 199 TL gibi bir fiyata sahip olma fırsatı yakalayacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.