Huawei P30 lite, 48 MP Kamerayla Geliyor! Huawei P30 lite, 48 MP Kamerayla Geliyor!
Yapay zekalı kamerasıyla dikkat çeken Huawei P30 lite modeli mobil fotoğrafçılık becerileriyle öne çıkıyor. Huawei P30 lite, 48 MP Kamerayla Geliyor!

Yapay zekalı kamerasıyla dikkat çeken Huawei P30 lite modeli mobil fotoğrafçılık harikası bir akıllı telefon olmanın tüm özelliklerini taşıyor.

Kullanıcıların bir akıllı telefon kamerasının ne yapması gerektiğine dair beklentileri gün geçtikçe artıyor. Bu alanda oldukça iddialı olan Huawei, P30 lite modelinde üçlü kamera sistemi kullanıyor. Ayrıca, Huawei’nin kayıpsız yakınlaştırma teknolojisi, telefoto efektlerini, profesyonel fotoğrafçılık ekipmanları gibi 2X optik yakınlaştırmaya eşdeğer olacak şekilde yükseltiyor.

Huawei’nin gece modu sayesinde P30 lite, ışık koşullarından bağımsız olarak her an fotoğraf çekebiliyor.

Geniş açılı, birincil ve ikincil merceklerden oluşan üçlü arka kameraya sahip olan P30 lite, 48 MP + 8 MP Ultra Geniş Açı kamerasıyla, kullanıcıların üstün fotoğraf ve video kayıtları almalarını sağlıyor. Huawei’nin güçlü yapay zeka algoritmaları ile desteklenen P30 lite’ın arka kamera sistemi, çok yönlü kullanımıyla, her türlü açıyı yakalamaya ve düşük ışık koşullarında bile ışığın mükemmel yakalanmasını sağlıyor.

Huawei P30 lite Mavi, Siyah ve Beyaz renk seçenekleri ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

LG Q60 | Askeri Standartlarda Güvenli!