LG G2’ye Android 6.0 Marshmallow Kuruldu LG G2’ye Android 6.0 Marshmallow Kuruldu
LG cephesinde henüz LG G2'nin, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alıp alamayacağı söz konusu değilken, Android 6.0 kurulu bir G2 internete sızdırıldı. LG G2’ye Android 6.0 Marshmallow Kuruldu

LG cephesinde henüz G2‘nin, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alıp alamayacağı söz konusu değilken, Android 6.0 kurulu bir G2 internete sızdırıldı.

Geekbench test sonuçlarında ortaya çıkan bu değer, bir anda herkesi şaşkına çevirdi. LG G2’ye, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi kuruldu. Zira, 2013 senesinde çıkmış bir cihazın donanımsal olarak Android 6.0’ı karşılıyor olması, bize sistemi çok yormayacak bir işletim sistemin geliyor olacağının da müjdesini veriyor. LG’nin G2 üzerinde yaptığı testler esnasında sonuçların internete sızdırıldığı tahmin ediliyor.

Daha önce LG resmi olarak, LG G3, LG G4, LG G Flex ve LG G Flex 2 modellerinin Android 6.0 güncellemesini alacağını duyurmuştu.

Fragtist - LG G2'ye Android 6.0 Marshmallow Kuruldu (1)Özgür Deveci Editor

Amatör Fotoğrafçı, Bilim Kurgu Meraklısı, Sinema Tutkunu, Anime & Manga Hayranı, MOBA & MMORPG Bağımlısı, Nightcore Aşığı, Galatasaray Taraftarı ve Oyun Editörü