LG G4 Kullanıcılarına Android Marshmallow Müjdesi LG G4 Kullanıcılarına Android Marshmallow Müjdesi
LG Electronics, Android işletim sisteminin en son sürümü olan Android 6.0 Marshmallow’u LG G4 kullanıcılarıyla buluşturuyor. LG G4 Kullanıcılarına Android Marshmallow Müjdesi

LG G4 kullanıcıları, herkesin merakla beklediği Android 6.0 Marshmallow sürümünü yükleyip kullanabilecekler.

Android’in yeni işletim sistemi kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye çıkaracak birçok yenilik içeriyor:

  • Sadeleştirilen uygulama izinleriyle artık uygulamaların erişebildiği bilgileri yönetmek çok daha kolay hale geliyor. Bununla birlikte uygulamaların erişim ayarları sadece yükleme sırasında değil her zaman erişilebilir ve düzenlenebilir halde olacak.
  • Android 6.0 Marshmallow, titreşim ve sesli mod için sessizlik özelliğinin yanında tüm seslerle ya da sadece bildirimler ve alarmları kapsayacak şekilde ayarlanabilen yeni “Do Not Disturb” modunu içerecek.
  • Yeni eklenen Doze Modu ise telefon kullanılmadığı zamanlarda arka planda çalışan belirli uygulamaları kapatarak pil ömrünü önemli bir miktarda uzatıyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.