Ttec PowerUp Ultra ile Şarjınız Hiç Bitmesin! Ttec PowerUp Ultra ile Şarjınız Hiç Bitmesin!
Mobil cihazlar için ürettiği aksesuarlarıyla bilinen teknoloji markası Ttec, geçtiğimiz günlerde tanıttığı tablet modelleriyle de dikkat çekmişti. Firma, PowerUp ürün ailesi ile de mobil... Ttec PowerUp Ultra ile Şarjınız Hiç Bitmesin!

Mobil cihazlar için ürettiği aksesuarlarıyla bilinen teknoloji markası Ttec, geçtiğimiz günlerde tanıttığı tablet modelleriyle de dikkat çekmişti. Firma, PowerUp ürün ailesi ile de mobil cihazların pilinin tükenmesini engellemek için kollarını sıvamış durumda.

Mobil cihazlarımızın şarj süresini yüzde 250’ye varan ölçüde uzatan bu cihaz, 5.200mAh LG ultra yüksek kapasite bataryası, 1A çıkış ile hızlı şarj özelliği, LED pil göstergesi ve güvenli şarj için devre koruması ile maksimum performans ve güvenliği bir arada sunuyor. Beyaz, siyah, sarı, mavi ve pembe renk seçenekleri bulunan PowerUp Ultra, bir çok farklı dijital cihazı şarj edebilmesiyle de dikkat çeken bir ürün. Yani destekleyen telefonlarınızı, tabletinizi, müzik çalarınızı, Kindle‘ınızı vs. kendisiyle şarj edebilirsiniz. Cihazın fiyatının, 89,90TL olduğunu belirtelim.

Ttec’in ürün gamı hakkında bilgi sahibi olmak için şu adresi ziyaret edebilir ya da aşağıdaki kısa videoya göz atabilirsiniz.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.