Tunçmatik FlexCharger İle Bol Şarjlı Yolculuklar! Tunçmatik FlexCharger İle Bol Şarjlı Yolculuklar!
Piyasadaki farklı enerji çözümleriyle dikkat çeken Tunçmatik, son olarak araç içi USB şarj cihazı FlexCharger’ı piyasaya sundu. Tunçmatik FlexCharger, uzun yolculuklarda ya da İstanbul... Tunçmatik FlexCharger İle Bol Şarjlı Yolculuklar!

Piyasadaki farklı enerji çözümleriyle dikkat çeken Tunçmatik, son olarak araç içi USB şarj cihazı FlexCharger’ı piyasaya sundu. Tunçmatik FlexCharger, uzun yolculuklarda ya da İstanbul trafiğinde aracınızın vazgeçilmez bir parçası olmaya aday.

1A şarj kapasitesiyle ürün, bu özelliği sayesinde tüm akıllı telefon ve tabletleri şarj edebiliyor. Gücünü aracın 12-24V çakmak soketinden alan FlexCharger, şarj kablolarının zedelenmesini önleyen tasarımı, aşırı yük, kısa devre ve yüksek ısı koruma özelliklerine de sahip. Böylelikle cihaza, cihazınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceksiniz.

24TL’lik bir fiyata sahip olan ürün, şu anda pek çok çevrimiçi ve fiziksel mağazada satışa sunulmuş durumda.

Başta kesintisiz güç kaynakları olmak üzere geniş bir yelpazede enerji ürünleri sunan Tunçmatik, 45 yıllık geçmişiyle oldukça köklü ve güvenilir bir firma. Ülkenin 7 coğrafi bölgesinde ofisi bulunan Tunçmatik, ürünlerini 22 farklı ülkeye ihraç ediyor.

Firmanın araç içi güç çözümleri arasında farklı seçenekler bulunuyor. Örneğin Powernote Mobile Micro, ufak boyutlarına rağmen sunduğu yüksek performans, uyumluluk ve verimlilikle oldukça takdir kazanmış bir ürün. Söz konusu ürünün incelemesini, şu adresten okuyabilirsiniz.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.