Vodafone Engelli Bireylere İndirimli Cihaz Kampanyası! Vodafone Engelli Bireylere İndirimli Cihaz Kampanyası!
Vodafone, engelli müşterilerine Vodafone Online Mağaza üzerinden indirimli cihaz alma imkânı sunuyor. Ayrıntılar haberimizde. Vodafone Engelli Bireylere İndirimli Cihaz Kampanyası!

Vodafone, engelli müşterilerine Online Mağaza üzerinden indirimli cihaz alma imkânı sunuyor. “Teknolojide Engel Yok” kampanyası kapsamında, Vodafone faturalı hat sahibi olan engelli bireyler halihazırdaki limit puanları dahilinde, seçili cihazları indirimle ve 12 aylık taahhütlü olarak satın alabilecek. TCL Plex 1.260 TL, Huawei Y9 Prime 2019 840 TL ve Samsung Galaxy A70 720 TL indirimle sunulacak.

12 ayda ödeme

“Teknolojide Engel Yok” kampanyasından yararlanmak için Online Mağaza’ya üye girişi yapılarak, kampanyaya özel indirimli telefonlardan birini seçmek ve sipariş formunu doldurmak gerekiyor. Siparişin onaylanmasının ardından telefon 2-4 iş günü içinde adrese ücretsiz teslim ediliyor. Vodafone, bu kampanya için kredi kartına gerek olmadan, tarifeye ek 12 ayda ödeme imkânı sunuyor.

Tarifelerde %45 indirim

Vodafone ayrıca, engellilere, harp ve vazife şehitlerinin dul ve yetimlerine ve gazilere özel olarak sunduğu Sosyal Destek Kampanyası ile belli tarifelerde %45 indirim sağlıyor. Bu kampanya; Uyumlu 1, Uyumlu 2, Uyumlu 4, Uyumlu 6, Redli 8, Redli 12, Saçma Güzel 4, Saçma Güzel 8, Saçma Güzel 10, Saçma Güzel 16 tarifelerinde geçerli.

Kampanyadan halihazırda 43 bin kişi yararlanıyor. Kampanyaya mevcutta 30 günden fazladır faturalı tarifelerde yer alan müşteriler giriş yapabiliyor.

LG G8s ThinQ LG Projektör Hediyesiyle Vodafone Online’da!