Vodafone TV İçerikleri 30 Nisan’a Kadar Tüm Kullanıcılara Açık Vodafone TV İçerikleri 30 Nisan’a Kadar Tüm Kullanıcılara Açık
Vodafone TV, koronavirüs nedeniyle vaktinin önemli bir bölümünü evde geçirmek durumunda kalan kullanıcılar için bir kampanya başlattı. Vodafone TV İçerikleri 30 Nisan’a Kadar Tüm Kullanıcılara Açık

Vodafone’un TV servisi Vodafone TV, koronavirüs tedbirleri nedeniyle vaktinin önemli bir bölümünü evde geçirmek durumunda kalan kullanıcılar için bir kampanya başlattı.

TV kullanıcıları, 30 Nisan’a kadar tüm içeriklere erişebilecek. Böylece Vodafone TV’de 4 binden fazla film, çocuk ve tematik video içeriği ile 80’den fazla TV kanalı yer alıyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi: “Ülkemizde de etkisini gösteren koronavirüs salgını sebebiyle zamanını evde geçirmek durumunda kalan kullanıcılarımız için bir kampanya başlatıyoruz. Evden çalışma ve uzaktan eğitim gibi tedbirlerin yaygınlaştığı dönemde kullanıcılarımıza 30 Nisan’a kadar tüm  TV içeriklerine erişme imkânı sunuyoruz. Bu kapsamda, 4 binden fazla film, çocuk ve tematik video içeriği ile 80’den fazla TV kanalını tüm müşterilerimize sunuyoruz.”

Kullanıcılara, 24 saate kadar geri alma özelliği ile 80’i aşkın TV kanalını ve çoğunluğu film ve çizgi filmden oluşan 4 binin üzerinde seç-izle içeriği akıllı telefonlarından, tabletlerinden, web’den ve Smart TV üzerinden izleme imkânı sunuluyor.

Uygulama, şimdiye kadar 2,5 milyondan fazla kez indirilmiş durumda. Vodafone TV uygulamasına Google Play ve App Store online mağazalarından da erişilebiliyor.

Vodafone’dan Engelli Bireylere İndirimli Cihaz Kampanyası!