Yeni 5G’li Nokia 8.3 ile 4 Yeni Nokia Telefon Tanıtıldı! Yeni 5G’li Nokia 8.3 ile 4 Yeni Nokia Telefon Tanıtıldı!
HMD Global, üç yeni Nokia akıllı telefonun yanı sıra Originals ailesinin yeni bir üyesini ve özel veri dolaşımı hizmetini tanıttı. Yeni 5G’li Nokia 8.3 ile 4 Yeni Nokia Telefon Tanıtıldı!

Portföye eklenen Nokia 8.3 5G, ilk 5G Nokia akıllı telefon. Bu modeli yeni Nokia 5.3 ve Nokia 1.3 ile birlikte Originals ailesinin en son üyesi Nokia 5310 takip ediyor. HMD Global, üç yeni Nokia akıllı telefonun yanı sıra Originals ailesinin yeni bir üyesini ve özel veri dolaşımı hizmetini tanıttı.

Nokia 8.3 5G

Nokia 8.3 5G, tüm dünyada operatörlerin kullanıma sunmaya başladıkları 5G kombinasyonları desteğiyle birden fazla 5G ağ dağıtımlarını destekleyecek şekilde tasarlanmış durumda. Qualcomm 5G RF Ön Uç modülünü kullanan ilk akıllı telefon olan 8.3 5G, 40’tan fazla farklı RF bileşenini tek bir modülde sunuyor.

Nokia 8.3 5G ZEISS lenslere sahip PureView dörtlü kamera ile birlikte geliyor. Yeni telefon, ZEISS Cinema çekim ve düzenleme uygulamasını ilk kez sahneye çıkarıyor ve düşük ışıkta video çekimi yapma olanağı sunuyor. Telefon bunun yanı sıra, OZO ses özelliğini de sunuyor. Telefon, Kutup Gecesi renginde satışa sunuluyor.

Nokia 5.3

Nokia 5.3 dörtlü kamera, yeni Qualcomm Snapdragon 665 işlemci ve iki günlük pil ömrü sunuyor. Yapay zekâ destekli dörtlü kamera, ideal fotoğraflar çekebilmenizi sağlıyor. Geniş açılı ve makro lensler yakın çekim, geniş çekim ve manzara çekimleri yapmanıza yardımcı oluyor.

HUAWEI’den Herkese 3 Ay Ek Garanti ve Ücretsiz Kargo

Telefon, 6,55 inçlik ekranla geliyor. Nokia 5.3, Android 10 ile birlikte geliyor ve özel bir düğme aracılığıyla Google Asistan’a hızlı erişim sunuyor.

Nokia 1.3

Nokia 1.3 yeni Android 10 (Go edition) işletim sistemini ulaşılabilir bir fiyata sunuyor. Nokia 1.3, bir akıllı telefona ilk kez Camera Go uygulamasını, düşük ışıkta Yapay Zeka görüntü füzyon teknolojisini, Gallery Go uygulamasını ve HD+ uçtan uca ekranı getiriyor.

Android 10 (Go edition) işletim sistemi ile sunulan ilk akıllı telefon aynı zamanda. Ayrıca cihaz Android 11 (Go edition) için hazır olacak.

Nokia 5310

Orijinal Nokia 5310 Xpress Music’in yeniden tasarlanmış hali Nokia 5310 ile birlikte bir MP3 çalar ve FM radyo geliyor. Ayrıca ön yüzde iki hoparlör yer alıyor.

No Time to Die

Kasım ayında gösterime girmesine yakın lansmanı yapılacak ‘İhtiyaç Duyacağınız Tek Cihaz’ başlıklı küresel kampanyada, Lashana Lynch’in canlandırdığı yeni 007 ajanı Nomi yer alıyor. Bu kampanya sinema, dijital kanallar, sosyal medya, dış mekan ve perakende reklamlarıyla 80 ülkede izleyicilerle buluşacak.1

Samsung’un Yeni Akıllı Telefonu Galaxy M31 Satışa Çıktı