Lara Croft and the Temple of Osiris Ön İncelemesi Lara Croft and the Temple of Osiris Ön İncelemesi
Lara Croft… Bu ismi duyup da heyecanlanmayan kaç kişiyiz? İtiraf edelim, oyun dünyasının en tatlı hatunlarından biri kendisi ve yerini kimseye kaptırmamaya da kararlı.... Lara Croft and the Temple of Osiris Ön İncelemesi

Lara Croft… Bu ismi duyup da heyecanlanmayan kaç kişiyiz? İtiraf edelim, oyun dünyasının en tatlı hatunlarından biri kendisi ve yerini kimseye kaptırmamaya da kararlı. Şimdilik konumuz Lara değil, Lara Croft and the Temple of Osiris’in ta kendisi.

İlk olarak E3 2014’te, 9 Haziran tarihinde adını duyuran Lara Croft and the Temple of Osiris, çıkış tarihi konusunda hiçbir detay vermemişti. Tabii zaman geçtikçe sevgili yapımcı firma Crystal Dynamics, detayları yavaş yavaş gün yüzüne çıkartmaya başladı. Elimizdeki en önemli bilgi oyunun, co-op moduna odaklandığı ve 4 kişiyle birlikte hazine avına çıktığımız.

Tam olarak oynanış dinamikleri veya grafik detayları açıklanmamış olsa bile, görünüdeki birçok video bizi Lara Croft and the Temple of Osiris’i daha yakından tanımaya zorluyor. Oyunun kamera açılarına dikkatli baktığınızda hafif Diablo havası seziyoruz (tabii ki bi Diablo değil). Aksiyon ve macera öğelerine odaklanan mezar kazıcı güzelimiz, birbirinden zorlu bulmacaları çözerken yardımımıza ihtiyaç duyacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.