Ses Alanında Yeni Bir Marka: Energy Sistem Ses Alanında Yeni Bir Marka: Energy Sistem
İspanya kökenli olan Energy Sistem, düşük maliyeti ve her kitleye hitap etmesiyle birlikte dünya markaları arasında yerini alıyor. Ses Alanında Yeni Bir Marka: Energy Sistem

İspanya kökenli olan Energy Sistem, düşük maliyeti ve her kitleye hitap etmesiyle birlikte dünya markaları arasında yerini alıyor. Birçok ortamda kullanılan çevre birimleri sayesinde kullanıcılar tarafından ilgi gören Energy Sistem, çevre birimlerini şimdi Türkiye’de satışa sundu!

Son dönemlerin en büyük ihtiyaçlarından biri olan müzik ekipmanları herkes tarafından gün geçtikçe daha çok ilgi görüyor. Bu ihtiyacı hem düşük maliyetle hem de en üst seviye kaliteyle tüketicilerine sunan markanın herkese hitap eden bir ekipmanı bulunuyor.

Hedef kitlesinin hayatını kolaylaştırmayı ön plana çıkartan Energy Sistem daha çok günlük ihtiyaçlara odaklanırken aynı zamanda birçok ortamda kullanılan ekipmanları ile her yaştan birçok kullanıcıya ulaşıyor. Çeşitli ekipmanları ile ev, ofis, spor ve oyun gibi etkili kullanım alanlarında, kullanıcılarına düşük bütçe ile etkileyici bir performans sunuyor.

 

 

 

 

Birçok ses ekipmanı bulunan marka her alanda ürünlerini piyasaya sürüyor. Bu ekipmanlar arasında, oyunculara hitap eden oyuncu kulaklıkları, yeni nesil MP3 ve MP4 çalarları, kablosuz kulaklıklar ve son kalite ses düzeyine sahip hoparlör çeşitleri bulunuyor. Son dönemde herkes tarafından ilgi gören, performansı yüksek kablosuz kulaklık ürün ihtiyacını ise uygun fiyatlarla piyasaya sürerek kullanıcılarına etkili çözümler sunuyor..

Türkiye’de de ekipmanlarını piyasaya süren Energy Sistem, en düşük bütçeden en yüksek bütçeye kadar kullanıcılarına üst düzey performans sağlıyor. Ülkemizde satışa sunulan ürünlerden şu ana kadar en çok ilgi gören ekipmanlar ise Energy Sistem Travel 7 ANC, Smart 6 kablosuz kulak üstü kulaklık ve Energy Sistem 6 True kablosuz kulaklık oluyor. Bu ürünler dışında Türkiye’de satışa sunulan birçok ürün şu an MediaMarkt ve Hepsiburada aracılığı ile kullanıcılarla buluşuyor.

Aynı zamanda tüm ürünlerin detaylı açıklamasını ve size hangi ortamda eşlik etmeye daha elverişli olduğunu öğrenmek için Energy Sistem resmi internet adresini ve blog sayfasını da takip edebilirsiniz.Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.