Logitech Star Wars Battlefront II Temalı Oyuncu Ekipmanlarını Duyurdu Logitech Star Wars Battlefront II Temalı Oyuncu Ekipmanlarını Duyurdu
Logitech, sınırlı sayıda ürettiği Battlefront II temalı oyuncu ekipmanlarını tam da Kasım 2017’de çıkacak olan Star Wars Battlefront II öncesinde duyurdu. Nvidia’nın Star Wars... Logitech Star Wars Battlefront II Temalı Oyuncu Ekipmanlarını Duyurdu

Logitech, sınırlı sayıda ürettiği Battlefront II temalı oyuncu ekipmanlarını tam da Kasım 2017’de çıkacak olan Star Wars Battlefront II öncesinde duyurdu. Nvidia’nın Star Wars temalı Titan Xp ekran kartlarını tanıtmasının hemen ardından Logitech de özenle tasarladığı Logitech Star Wars Battlefront II setini Jedi ve İmparatorluk hayranlarının beğenisine sundu.

Logitech’in tasarladığı set G703 LightSpeed oyuncu faresi, G810 Orion Spectrum klavye, G840 XL mousepad ve G933 kablosuz kulaklık gibi Logitech ailesinin yüksek teknoloji ürünlerinin modifiye edilmiş hallerinden oluşuyor. Özel tasarımlarının yanında ürünlerin kalitesi de bu seti gerçekten özel kılıyor. 

Şimdi gelelim işin ilginç tarafına. En büyük Star Wars hayranlarından biri olabilirsiniz, fakat bu Logitech’in tasarladığı ekipman setine sahip olabileceğiniz anlamına gelmiyor. Evet, ürünler satılık değil. 1.200 dolarlık Titan Xp ekran kartlarının aksine , Logitech’in setine sahip olabilmek için paranız değil, güç sizinle olmalı (ya da şanslı olmanız gerekiyor diyelim). Logitech bu şahane seti çekilişlerle şanslı takipçilerine hediye edecek. Detaylı bilgi ve çekilişlere katılmak için @Logitechg twitter hesabını takip edin.

Ayrıca aşağıdaki videodan Logitech’ten Andrew Coonrad’ın Star Wars Battlefront II Limited Edition setiyle ilgili açıklamalarını dinleyebilirsiniz.