Razer Blackwidow Ultimate Artık Suya Ve Toza Dayanıklı Razer Blackwidow Ultimate Artık Suya Ve Toza Dayanıklı
Dünya’nın öncü lifestyle markası Razer’ın açıklamasına göre, yeni ve daha da geliştirilmiş Razer BlackWidow Ultimate artık suya ve toza dayanıklı.  Razer BlackWidow Ultimate, bugüne... Razer Blackwidow Ultimate Artık Suya Ve Toza Dayanıklı

Dünya’nın öncü lifestyle markası Razer’ın açıklamasına göre, yeni ve daha da geliştirilmiş Razer BlackWidow Ultimate artık suya ve toza dayanıklı. 

Razer BlackWidow Ultimate, bugüne kadarki en esnek oyuncu klavyesi olma iddiasını da taşıyor. IP54 sertifikası almayı başaran klavye, kendisine zarar verebilecek toz parçaları ve kazayla gerçekleşen su dökülmelerine karşı koruma sağladığını kanıtladı.

Razer’ın eş kurucusu ve CEO’su Min-Liang Tan, “Oyunculara yönelik klavyelerimizi geliştirmeyi hiçbir zaman ihmal etmiyoruz. The Razer BlackWidows Ultimate bugüne kadarki en dayanıklı suya ve toza karşı koruma sağlayan klavye olmayı başardı.” cümlelerini sarfetti.

The Razer BlackWidow Ultimate ayrıca her biri ayrı ayrı arka aydınlatmaya sahip tuşlarıyla da ön plana çıkıyor. Her yeşil ışık Razer’ın kendi Synapse yazılımı aracılığıyla tek tek kişiselleştirilebiliyor ve kullanıcılara oldukça geniş bir dinamik ışıklandırma efekti yelpazesi sunuyor. Oyuncular gelişmiş ışıklandırma efekt konfigürasyon aracı sayesinde çeşitli ışıklandırma profilleri de oluşturabiliyor.

The Razer BlackWidow Ultimate ayrıca direk olarak oyunculara yönelik olarak geliştirilen, ödüllü Razer Mechanical Switches teknolojisine de sahip olarak üretiliyor. Razer Green Switch seçeneği ile piyasaya sürülen klavye ile birlikte Razer, oyun oynamak için optimize edilmiş çalıştırma ve sıfırlama tepkisi ile donatılmış. 80 milyon tuş vuruşuna kadar bir ömrü olan Razer Mekanik Anahtarı, her tuşa basışınızda güvenilir şekilde en iyi performansı sağlamayı hedefliyor.

Daha fazla bilgi için https://www.razerzone.com/gaming-keyboards-keypads/razer-blackwidow-ultimate adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fiyat:
ABD – 109.99$ / Avrupa – 119.99€

Piyasaya Çıkış Tarihi:
Razerzone.com – Şu anda satın alınabilir durumda.
Dünya çapında – 2017’nin 4. çeyreği

Ürün Özellikleri:  

 •  Razer™ Mechanical Switches ile 50 g harekete geçirme gücü (Razer Green)
 • 80 milyon tuş vuruş ömrü
 • IP54 sertifikalı su ve toz dayanıklılığı
 • 10 tuşa kadar anti-ghosting
 • Razer Synapse uyumlu
 • Dinamik ışıklandırma efektleriyle her biri ayrı ayrı ayarlanabilir arka aydınlatma
 • Klavyeyi kullanırken aynı anda makro kaydı imkanı ve tamamen programlanabilir tuşlar
 • Oyun modu seçeneği
 • 1000Hz Ultrapolling
 • Boyutlar: 203 mm (Uzunluk)x 153 mm (Genişlik) x 60 mm (Yükseklik)
 • Ağırlık: 348 g

Görsellere BlackWidow Ultimate Images adresinden ulaşabilirsiniz.

RAZER HAKKINDA:

Razer™ oyunculara özel bir yaşam stili markasıdır.

Razer’ın tescilli üç başlı yılan logosu globaldeki oyun topluluklarınca en çok bilinen ikonlardan bir tanesidir ve firmanın her kıtaya yayılmış hayran kitlesi bulunmaktadır. Razer, 35 milyonun üzerindeki kullanıcısıyla birlikte donanım, yazılım ve hizmetler alanında dünyanın en büyük bağımsız oyuncu ekosisteminlerinden birini tasarlayıp inşa etmiştir.

Razer’ın ödüllü ürünleri içerisinde yüksek performanslı oyun aksesuarları (PC ve konsol platformları), Razer Blade markalı oyuncu dizüstü bilgisayarları, Razer Cortex (oyun optimizasyon ve çalıştırma servisi) gibi yazılımlar ve Razer zGold (oyuncular için sanal kredi hizmeti ve ödeme motoru) gibi hizmetler bulunmaktadır. Firma aynı zamanda alt firması olan THX Ltd. ile görsel ve işitsel sertifikasyon hizmeti de sağlamaktadır.

Firma, dünya genelindeki 9 ofisi ve ABD, Avrupa ve Çin’de oyun alanının öncü markası olarak tanınması ile küresel bir kapsama alanına sahiptir.

2005 yılında kurulan ve merkezleri San Francisco ile Singapur’da bulunan Razer; IDG-Accel, Intel Capital, Digital Grid ve Horizons Ventures gibi kurumsal yatırımcı firmalar tarafından da çalışmaları konusunda desteklenmektedir.