Roccat Yeni Kone Aimo Oyuncu Faresini Duyurdu Roccat Yeni Kone Aimo Oyuncu Faresini Duyurdu
Roccat’ın ilk Kone faresini üretişinin onuncu yılında gelişmiş özellikleriyle yeni faresi Kone Aimo’yu duyurdu. 100-12.000 DPI (dots per inch) hassasiyetiyle piyasadaki en hassas ve duyarlı... Roccat Yeni Kone Aimo Oyuncu Faresini Duyurdu

Roccat’ın ilk Kone faresini üretişinin onuncu yılında gelişmiş özellikleriyle yeni faresi Kone Aimo’yu duyurdu. 100-12.000 DPI (dots per inch) hassasiyetiyle piyasadaki en hassas ve duyarlı olma iddiasını taşıyan Owl-Eye sensörü, başparmak tarafına eklenen iki yeni tuşu, 50 milyon tıklama kapasiteli mouse tuşları ve 4D Titan tekerleğiyle bir araya gelen tanıdığımız Kone gövdesi ile ürün oldukça iddialı görünüyor.

Işıklandırma sisteminde ise yeniliklerle karşılaşıyoruz. Yeni Kone faresi, Roccat markasının yeni ışıklandırma motoru Aimo’yu kullanan ilk ürün. Aimo, kullandığınız cihazlara ve oyun alışkanlıklarınıza uyum sağlayan ve kullanıcının ayar yapmasına gerek kalmayan piyasadaki ilk ışık motoru olarak tanımlanıyor.

Aimo’nun gerçek yetenekleri tamamen ortaya çıkmış değil. Şirket yakın zamanda, Razer’ın Chroma serisinde olduğu gibi ışık sistemini birbiriyle uyumlu çalıştırabilen, Aimo motoruyla uyumlu yeni ürünler çıkarmayı planlıyor.

Roccat Kone Aimo 69.99 pound fiyatıyla raflarda yerini almış durumda.