Aksiyonu ve Vahşeti Bol Mother Russia Bleeds (Misafir Çocuğu) Aksiyonu ve Vahşeti Bol Mother Russia Bleeds (Misafir Çocuğu)
Aksiyonu bol ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız, Mother Russia Bleeds'i mutlaka denemelisiniz. "Misafir Çocuğu" videomuzun yeni konuğu Aksiyonu ve Vahşeti Bol Mother Russia Bleeds (Misafir Çocuğu)

Misafir Çocuğu video serimizin yeni konuğu, Mother Russia Bleeds.

Aksiyon, vahşet ve beat’em up türlerini seviyorsanız, o zaman bu oyun size göredir. Piksel görsellerle süslü, kanlı ve ilginç hikayesiyle bizleri co-op olarak da denemeye çağıran oyunda, düşmanlarımızın ağzını yüzünü dağıtmak için dikkatli olmamız gerekiyor. Çünkü bu oyunda, kimse normal değil.

Le Cartel Studio tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından dağıtımcılığı yapılan oyunumuz, steam cloud özelliğine de sahip.

YouTube’dan izlemek için tıklayın.

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/Fragtist

Merak edenler oyunu buradan satın alabilirler.

Mother Russia Bleeds İncelemesi

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.