Raw Data – Fragtist Ofis VR Challenge – Bölüm 9 Raw Data – Fragtist Ofis VR Challenge – Bölüm 9
Survios firmasının oyunu Raw Data, VR severleri aksiyonun tam ortasında uyandırıyor. Meraklılarını incelememize alalım. Raw Data – Fragtist Ofis VR Challenge – Bölüm 9

Survios firmasının oyunu Raw Data, VR severleri aksiyonun tam ortasında uyandırıyor. Geçtiğimiz yıl 15 Temmuz tarihinde erken erişime açılan oyunu, dilerseniz online olarak da oynayabiliyorsunuz.

Kendimizi 2271 yılında buluyoruz. Oyunun konusu ise hackerlara odaklı. Dünya’yı ele geçiren hackerların arasına sızmaya çalışıyoruz. Kısıtlı cephanemizin olduğu oyunda, üzerimize dalga dalga gelen androidleri yok etmemiz isteniyor. Dalganın sonuna geldiğimizde tabii ki bizi güçlü bir boss savaşı bekliyor. 

NVIDIA VR Funhouse – Fragtist Ofis VR Challenge – Bölüm 8

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/FragtistCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.