Kabuktaki Hayalet Filminin Ön Gösterimine Katılma Şansı! Kabuktaki Hayalet Filminin Ön Gösterimine Katılma Şansı!
Ülkemizde Kabuktaki Hayalet ismiyle vizyona girecek film Ghost in the Shell'i herkesten önce izlemek isteyenler, haberimize. Kabuktaki Hayalet Filminin Ön Gösterimine Katılma Şansı!

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız gençler! Ülkemizde 31 Mart tarihinde vizyona girecek olan Kabuktaki Hayalet filmini herkesten önce izleme şansına sahip olmak ister misiniz? 6 kişiye 2 kişilik bilet hediye ediyoruz!

Kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit.

  • Kazanmasını istediğiniz bir arkadaşınızı Facebook sayfamızda paylaştığımız “bu iletinin” altına etiketleyin. (Mesela, birlikte gitmek istediğiniz arkadaşınızı 🙂 )
  • Herkese açık” bir şekilde yine Facebook sayfamızdaki iletiyi yani “burayı” #Fragtist ve  #KabuktakiHayalet hashtag’ini kullanarak profilinizde paylaşın.
  • Arada bizi sosyal mecralardan bizi takip ederseniz, ÇOK mutlu oluruz! 🙂 Facebook, Twitter, YouTube

Ön gösterim İstanbul’da 30 Mart Perşembe akşamı gerçekleşecektir. Kazanan arkadaşlarımıza detaylı bilgi verilecektir. Son katılım tarihi 27 Mart’tır. 28 Mart akşamı, kazananlar açıklanacaktır. Bol şans!

Paramount Pictures, Dreamworks Pictures ve Reliance Entertainment Sunar

Bir Arad / Steven Paul Yapımı

KABUKTAKİ HAYALET

Yapımcılar; Avi Arad, p.g.a.  Ari Arad, p.g.a.  Steven Paul, Michael Costigan

Shirow Masamune’nun Kabuktaki Hayalet çizgi dizisine dayanıyor

Senaristler; Jamie Moss, William Wheeler ve Ehren Kruger 

Yönetmen Rupert Sanders

Oyuncular: Scarlett Johansson, “Beat” Takeshi Kitano, Michael Carmen Pitt, Pilou Asbaek, Chin Han ve Juliette Binoche

Binbaşı (Scarlett Johansson) korkunç bir kazadan kurtarılmış ve dünyanın en tehlikeli suçlularını durdurmaya kendisini adayan kusursuz bir asker olarak siber-geliştirilmiş insan türünün ilk örneğidir. Terörizm, insanların zihinlerine girip onları kontrol etmeyi de içeren yeni bir boyuta ulaştığında Binbaşı bunu durdurmak için eşsiz biçimde donatılır. Yeni bir düşmanla yüzleşmeye hazırlanırken kendisine yalan söylendiğini, hayatının kurtarılmadığını, çalındığını öğrenir. Geçmişini geri kazanmak, bunu kendisine kimin yaptığını öğrenmek, başkalarına da yapmadan onları durdurmak için  hiçbir engel tanımayacaktır. Film dünyaca ünlü Japon mangası “Kabuktaki Hayalet”e dayanmaktadır.

Vizyon tarihi: 31 Mart 2017

BU FİLM HENÜZ SINIFLANDIRILMAMIŞTIRCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.