PCmi Gazla! Eğer yepyeni, üst seviye bir PC istiyorsanız hemen katılın! PCmi Gazla! Eğer yepyeni, üst seviye bir PC istiyorsanız hemen katılın!
PCmi Gazla etkinliği ile evinizdeki oyuncu bilgisayarınızı yeniliyoruz! Katılım için detaylar haberin devamında. PCmi Gazla! Eğer yepyeni, üst seviye bir PC istiyorsanız hemen katılın!

Fragtist.com’dan herkese merhaba,

Evinizdeki oyuncu bilgisayarınızı (Masaüstü, Laptop farketmeksizin) yeniliyoruz! Eğer bilgisayarınız eskiyse ve oyun oynayamıyorsanız ya da arkadaşınızın bilgisayarını yenilemek istiyorsanız, siz de “PCmi Gazla” etkinliğimize hemen katılın! 

Bize gönderdiğiniz videolar arasından en yaratıcı olanını belirleyecek ve hemen kapınızı çalacağız. Eğer arkadaşınıza hediye edecekseniz arkadaşınızın bundan haberi olmamasına dikkat edin! 🙂 

Bu etkinlik burada sona ermeyecek 😉 bizi takip etmeye devam edin. 

Etkinliğe fragtist.com ve sponsor firmaların çalışanları ve birinci derece akrabaları katılamaz. Son katılım tarihi 24 Ekim 2016’dır. 

Bizi takip etmeyi unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCl4i…

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/Fragtist

Logitech Pro Gaming Oyuncu Faresi İncelemesiBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.