World of Warcraft Tshirt ve Işıklı Top Kazanmak İsteyenler Buraya! World of Warcraft Tshirt ve Işıklı Top Kazanmak İsteyenler Buraya!
World of Warcraft takipçilerine güzel haber. Tshirt ve ışıklı toplarınız hazır! Detaylar için haberimizi okuyun World of Warcraft Tshirt ve Işıklı Top Kazanmak İsteyenler Buraya!

World of Warcraft takipçilerine güzel haber. Tshirt ve ışıklı toplarınız hazır! 

Yarışmamızın kuralları çok basit: Hızlı olan kazanır! Detayları okumaktan ve videomuzu izlemekten geri kalmayın! Aşağıdaki videoda detayları inceleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Her ihtimale karşı detayları yazalım 🙂 Yapmanız gereken Return to Karazhan‘ın son boss’u olan Viz’aduum the Watcher‘ı öldürmek. Ardından ölüsünün önünde “karakterinizin ismi görünecek” şekilde “Fragtist” ismini /Yell kullanarak görüntü almak ve bu görüntüyü Facebook sayfamıza yollamak.

İlk yollayan 4 kişi kazanır!

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/Fragtist
► www.fragtist.com

PCMİ GAZLA! Blizzard Temalı Bilgisayar İster Misiniz?Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.