LG Q60 | Askeri Standartlarda Güvenli! LG Q60 | Askeri Standartlarda Güvenli!
LG bu yıl için, yeni G8s Thinq modeliyle birlikte orta segmente konumlanan Q60 modelini de piyasaya sürdü. LG Q60 | Askeri Standartlarda Güvenli!

LG özellikle ilk seri telefonları ile birçoklarımızın aklında iyi hatıralar ile yer etmiş bir marka. Son yıllarda eski popülaritesine kavuşmak arzusu ile yeni modellerini ardı arkasına duyuruyor. Her segment için bir model çıkarmaya devam eden LG bu yıl için, yeni G8s Thinq modeliyle birlikte orta segmente konumlanan Q60 modelini de piyasaya sürdü.

LG Q60 üçlü kamera dizilimi ile dikkat çeken bir telefon, derinlik algısı yapabilen sensörün yanında ultra geniş açı imkanı sağlayan sensöre ev sahibi yapan ana kameranın çözünürlüğü 16 MP olarak tercih edilmiş. Ön kamera tarafında 13 MP ve f/2.0 diyafram değerine sahip olan telefon kısacası kamera tarafında iddialı.

Q60’ın ön plana çıkan diğer özelliği ise askeri standartları karşılayan güvenlik protokollerine ev sahipliği yapıyor olması. DTSX desteği, yüz tanıma teknolojisi ve Fullvision ekrana sahip fiyat performans modeline bu videomuzda yakından bakıyor ve izlenimlerimizi paylaşıyoruz.

İyi seyirler!

Bizi takip etmeyi unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCl4i…

Honor 10 Lite | 24 MP Ön Kameralı Fiyat Performans Kralı!