Xiaomi Mi 9T | Gelecekten Gelen Telefon! Xiaomi Mi 9T | Gelecekten Gelen Telefon!
Xiaomi Mi 9T, pop-up kamerası, Qualcomm Snapdragon 730 işlemci platformu ve 6 GB belleği ile beklentileri karşılıyor. Xiaomi Mi 9T | Gelecekten Gelen Telefon!

Akıllı telefon piyasasında son dönemin en çok gelişme gösteren unsuru ekran kasa oranları her geçen gün daha agresif bir hal alma yolunda ilerliyor. Birçok firma bu agresif oranları yakalayabilmek adına tasarımsal manada çeşitli taktikler geliştiriyor. Hatta ekran kasa oranı adına geliştirilen bu taktikler kimi zaman başarısız olabiliyor. Ancak bugün videomuza konuk olan Xiaomi Mi 9T o telefonlardan değil.

Xiaomi Mi 9T, pop-up kamera adı verilen, yani telefonun üst kısmında yer alan ve siz kamerayı kullanmadığınızda kapalı şekilde konumlandırılan bir mekanizmaya gizlenen öz çekim kamerası sayesinde olabildiğince agresif duran bir ekran kasa oranına sahip. Öte yandan içinde barındırdığı Qualcomm Snapdragon 730 işlemci platformu ve 6 GB belleği ile performans beklentilerini misliyle karşılayan Xiaomi’nin son harikası, sahip olduğu yüz tanıma ve ekrandan parmak izi gibi özellikleriyle de orta segment fiyatına rağmen amiral gemisi telefonların tahtına adeta göz dikiyor!

Hadi gelin şimdi bu heyecan verici telefona yakından bakalım… İyi seyirler!

Bizi takip etmeyi unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCl4i…

Honor 8S | Honor Giriş Seviyesini Tekrar Tanımlıyor!