Müzik Ruhun Kurtarıcısıdır (Eğer Yaşarsam) Müzik Ruhun Kurtarıcısıdır (Eğer Yaşarsam)
Konusundan da anlayacağımız üzere dram türünü seven izleyiciler için oldukça başarılı bir film olan Eğer Yaşarsam, Gayler Forman’ın aynı adlı (If I Live) romanının... Müzik Ruhun Kurtarıcısıdır (Eğer Yaşarsam)

Konusundan da anlayacağımız üzere dram türünü seven izleyiciler için oldukça başarılı bir film olan Eğer Yaşarsam, Gayler Forman’ın aynı adlı (If I Live) romanının beyazperde uyarlaması. Filmin yönetmeni 2009 yapımlı The September Issue, 2005 yapımlı Flip That House ve 2012 yapımlı Nashville’den tanıdığımız R.J. Cutler. Başrollerde Chloë Grace Moretz (Kick-Ass, Carrie, Hugo), Mireille Enos (World War Z, The Killing, Ganster Squad), Jamie Blackley (Snow White and the Huntsman, The Fifth Estate, uwantme2killhim?), Joshua Leonard (Higher Ground, The Blair Witch Project) ve Liana Liberato (Trust, Erased, Stuck in Love) yer alıyor.

if-i-stay-cast-600x400

Başarılı bir dram olan Eğer Yaşarsam, türünü severlerin beğeneceği bir film. Hayatın sürprizler dolu olduğunu ve yaşadığımız anın ne kadar önemli olduğunu tekrar tekrar hatırlatıyor. Aşkın gücünü bir kenara bırakın, filmin bazı sahnelerinde dinlediğiniz müziklerden etkilenmeden edemiyorsunuz. Bir yanda klasik müziğin huzur dolu sesi varken, bir yanda rock müziğin kıpır kıpır eden notalarına kendinizi teslim ediyorsunuz ve tabii ki arada birkaç damla göz yaşıyla yanaklarınızı süslüyorsunuz.

Filmimiz 19 Eylül tarihinde vizyona girecek.

iyi seyirler.

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.