Sevgilinizi oyunun başından nasıl kaldırırsınız? Sevgilinizi oyunun başından nasıl kaldırırsınız?
Bize özellikle oyun oynamayan kadınlar tarafından sorulan bu ahiret sorunun cevabını veriyoruz. Ama her oyuncu erkek de bu yazıyı okuyarak kendi karşı taktiklerini geliştirebilir!... Sevgilinizi oyunun başından nasıl kaldırırsınız?

Bize özellikle oyun oynamayan kadınlar tarafından sorulan bu ahiret sorunun cevabını veriyoruz. Ama her oyuncu erkek de bu yazıyı okuyarak kendi karşı taktiklerini geliştirebilir!

Her ne kadar oyun ve donanımın hastası olsak da özellikle oyunla ilgilenmeyen hanımların bize ilk sorduğu soru bu olur. Cephenin öteki tarafında yer almamıza karşın bu soruyu tek seferde cevaplamaya karar verdik. Tabii ki bu cevaplar her zaman sevgiliniz kalacak olan kocalarınıza da uygulanabilir. İşte size öğütlerimiz:

1- Oyunun başına oturması için fırsat tanımayın.

Ona bin tane iş verin. Bulaşıkları yıkasın, etrafı toplasın, dışarı çıkıp ekmek alsın, evliyseniz çocuğu uyutsun, çöpü atsın, ufak ev tamiratları yapsın (malum bunu bilmeyeni Türk kadını adamdan saymıyor), tek başınıza yapamayacağınız işlerde (hayatım boyum uzanmıyor şunu bana verir misin, şu yorganı beraber toplayalım mı) yardım isteyin ama ne olursa olsun adamın o koltuğun karşına geçmesine izin vermeyin. Sonunda öyle yorulsun ki zaten direkt yatağa gitsin.

2- Evden dışarı çıkarın.

Arkadaşlarınızla dışarıda buluşun, beraber sinemaya gidin, yürüyüşlere çıkın, dışarıda yapılabilecek spor aktivitelerine götürün, maça gidin ve eve geç saatte girip hoop yatağa sürükleyin.

3- Eve arkadaş çağırın

Özellikle bilgisayar oyunlarına ilgi duymayan erkek arkadaşı yada kocası olan arkadaşlarınızı eve çağırıp beraber takılın. Yemek yiyin, FRP oynayın, sohbet edin.

4- Yalnız bırakmayın

Herşeyi beraber yapma konusunda ısrar edin. Beraber TV seyredin, yemek yiyin ve uyuyun. Son madde çok önemli çünkü bir çok erkek sizi uyutup sabaha kadar bilgisayar başında oturma eğilimlidir. Ama surat yada naz yaparsanız paşa paşa uyumaya gelecektir. Bu maddenin kötü tarafı fazla dipdibe olmaktan dolayı adamı çok çabuk bunaltabilmenizdir. Ayarı iyi tutturmak gerekir.Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.