Ünlülerin Sızan Görüntüleri !! Ünlülerin Sızan Görüntüleri !!
Benim ergenlik dönemlerimde Tan gazetesi vardı. Bakkal amcanın gazete kioskunda sağ aşağılarda ama nasılsa hep göz ucu ile görülebilecek noktada. Gazete diyorum çünkü haber... Ünlülerin Sızan Görüntüleri !!

Benim ergenlik dönemlerimde Tan gazetesi vardı.

Bakkal amcanın gazete kioskunda sağ aşağılarda ama nasılsa hep göz ucu ile görülebilecek noktada. Gazete diyorum çünkü haber gazetelerinin yapıldığı mazemeden ve onların boyutundaydı. Fakat haberler tamamen göğüsleri üzeri incecik bir siyah bant ile kapatılmış yabancı ve yerli kadınların kocaman görselleri altındaki “ünlü oyuncu sanat için soyunurum dedi” yada ” Samanta Fox, Türk erkekleri bir harika dedi!” derken daha uçaraktan “Bıyıklı Türk erkekleri ile öpüşmek harika, dişlerimiz fırçalandı!”ya kadar varan noktalara ulaşan manşetleri vardı.

Fragtist_Sızan1Fragtist_Sızan2Fragtist_Sızan3

Gözünün ucu ile bakan insanlar utanırdı almaya. Küçük bir tebessümden fazlası ahlaksızlık gibi gelirdi. İşte o çizgide her büyük gazete son sayfasına bir kadın resmi koyar oldu. “Arka Sayfa Güzeli” denildi adına. İngiliz’lerin 3. sayfa güzeli gibi. Tabii bizim gazetelerde 3. sayfa karısını ve çocuklarını kesip, camdan kendini atan cinnet vakalarına aitti. Ama en azından haber vardı gazetelerin içinde.

Arka sayfa güzelleri için bir sonraki sayfadan devam…Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.