Oyun Fikrinizi Oyuna Dönüştürüyoruz! (Fiber Games – Fiber Jam Başladı) Oyun Fikrinizi Oyuna Dönüştürüyoruz! (Fiber Games – Fiber Jam Başladı)
FiberJam’e başvurmak için: https://www.fibergames.com.tr/fiberjam/​ Hyper-casual türünde “harika bir fikrim var ama yapacak fırsatım yok” diyenler. FIBER JAM sizler için başlıyor. Fiber Jam’de kafandaki fikri,... Oyun Fikrinizi Oyuna Dönüştürüyoruz! (Fiber Games – Fiber Jam Başladı)

FiberJam’e başvurmak için: https://www.fibergames.com.tr/fiberjam/ Hyper-casual türünde “harika bir fikrim var ama yapacak fırsatım yok” diyenler. FIBER JAM sizler için başlıyor.

Fiber Jam’de kafandaki fikri, Fiber Games oyun geliştirme departmanın yetenekleri ve Rollic’in yayıncılık gücü ile birleştirip milyonların oynadığı bir oyuna dönüştüyoruz!

 

OYUN SOHBETLERİ: https://bit.ly/3s5bggx

YENİ OYUN İNCELEMELERİ: https://bit.ly/31n883Q

TÜRK OYUN SEKTÖRÜNDEN VİDEOLAR: https://bit.ly/3svEXYh

YERLİ OYUN FİRMALARINDAN VİDEOLAR: https://bit.ly/31p33I2

AH O ESKİ OYUNLAR: https://bit.ly/3lXt9eR

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.