Valorant Sohbeti | Talha Aynaci ve Şefik Akkoç Konuk Oldular! Valorant Sohbeti | Talha Aynaci ve Şefik Akkoç Konuk Oldular!
Disket Kutusu olarak Riot yeni oyun yapmış Valorant diye çıkarmış kapalı beta olarak da önümüze sürmüş. Eh bunu bi konuşmamız yok mu derken bu... Valorant Sohbeti | Talha Aynaci ve Şefik Akkoç Konuk Oldular!

Disket Kutusu olarak Riot yeni oyun yapmış Valorant diye çıkarmış kapalı beta olarak da önümüze sürmüş. Eh bunu bi konuşmamız yok mu derken bu sefer bir değişiklik yapalım dedik ve Talha Aynaci ile Şefik Akkoç misafirimiz oldular.

Kendileri ile hem genel olarak Valorant üzerine deneyimlerini, nelerin değişmesi gerektiği ve hile sorunu üzerine lafladık. Bolca Valorant oynamış olan Talha ve Şefik ile tabii ki dayanamayıp, sevdiğimiz diğer rakip oyunlar olan Rainbow Six Siege ve Overwatch için de karşılaştırmalı olarak iki kelam ettik.

İyi seyirler efenim.

Discord ►https://discord.gg/TaDCHZY

Instagram ► https://www.instagram.com/disket_kutusu/

Kanalımıza abone olmayı unutmayın!

WASD Nereden Çıktı? İlk Kim Kullandı?

Kapalı Beta süreci hakkında;

Riot Games’in karakter tabanlı PC oyunu kapalı beta dönemi 7 nisan tarihi ile başladı. Riot Games Türkiye ekibi tarafından yerelleştirilerek tamamen Türkçe hale getirilen oyunun kapalı beta döneminde oyuncuları yeni bir şampiyon ve yeni bir harita bekliyor.

Tamamen ücretsiz olan Valorant’ın kapalı beta dönemine katılmak için de herhangi bir ücret ödemek gerekmiyor. Oyuncular Riot hesaplarını Twitch’e bağlayıp belirli yayıncıları izleyerek kapalı betada yer alma şansı yakalayabiliyor.

Aylardır yürütülen çalışmalarda şu ana kadar, 13.000 kelime oyun içi metin, 25.000 kelime oyun dışı metin ve 14.000 kelime seslendirme metni çevirisi gerçekleştirildi; saatlerce süren kalite kontrol testleri yapıldı ve bu sayılar her geçen gün artmaya devam ediyor.Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.