Kategoriler

Acer’ın Yeni Swift Serisi Dizüstü Bilgisayarları Satışta

Acer'ın Yeni Swift Serisi Dizüstü Bilgisayarları Satışta

Acer, Swift Edge 16 ve Acer Swift Go 14 dizüstü bilgisayarlarını kullanıcılarla buluşturdu. AMD Ryzen™ 8040 Serisi işlemcilerle güçlendirilen bu cihazlar, Windows 11’de Microsoft Copilot’ı ve OLED ekranları ile birleşerek üst düzey yapay zeka deneyimleri sunuyor.

Swift Serisi ve Yapay Zeka Uygulamaları

Yeni Swift serisi, AMD Ryzen™ 8040 Serisi işlemciler ve Ryzen AI2 ile donatılmış, çok yönlü performans sunan bir dizi yapay zeka destekli uygulamayı içeriyor. Bu arasında Acer PurifiedVoice™, Acer PurfiedView™ ve yeni Acer LiveArt fotoğraf düzenleme uygulamaları da bulunuyor.

AcerSense™ ve Windows Copilot

AcerSense™ uygulaması ve özel tuşlar aracılığıyla kullanıcılara anında erişim sağlayan Windows Copilot, yapay zeka uyumlu bilgisayarları sezgisel kontrol ve sorunsuz kullanım imkanıyla buluşturuyor.

Swift Edge 16

Swift Edge 16, sadece 1,23 kg ağırlığı ve 12,95 mm kalınlığıyla ultra ince ve hafif bir tasarıma sahip. AMD Ryzen 7 8840U işlemcisi ve AMD Radeon 780M grafik kartıyla güçlendirilen cihaz, 32 GB’a kadar LPDDR5 RAM ve 2 TB’a kadar PCIe 4.0 SSD depolama alanıyla yüksek performans sunuyor.

Swift Go 14

Acer Swift Go 14, sekiz çekirdekli AMD Ryzen 9 8945HS işlemci ve AMD Radeon 780M grafik kartıyla donatılarak hareket halindeki kullanıcılara gelişmiş yapay zeka deneyimi sunuyor. 32 GB’a kadar LPDDR5X bellek ve 2 TB’a kadar PCIe Gen 4 SSD desteğiyle sorunsuz bir kullanım sağlanıyor.

Görsel ve Bağlantı Avantajları

Her iki model de çarpıcı görsel deneyim sunan OLED ekranlarla donatılmış. Swift Edge 16, 16 inç 3,2K OLED ekranıyla dikkat çekerken, Swift Go 14 ise 14 inç OLED ekranıyla kullanıcıları etkiliyor. Ayrıca, yüksek ağ hızları, düşük gecikme süreleri ve geniş bağlantı seçenekleriyle kullanıcılar her an bağlantıda kalabiliyor.

Fiyat

Acer Swift Edge 16 (SFE16-44), EMEA bölgesinde nisan ayından itibaren 1.249 eurodan, Acer Swift Go 14 (SFG14-63) ise nisan ayında EMEA bölgesinde 949 eurodan başlayan fiyatlarla satışa çıkacak.

Acer’dan Yeni Predator BiFrost ve Nitro Serisi Ekran Kartları

Görüntülenmeler:
375
İlgili Kategoriler
Dizüstü · Notebook
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com