Kategoriler

ASUS, 2. Kez Golden Pin Best Design Ödülü Kazandı

Asus Golden Pin Best Design

Tayvan’ın en prestijli ödülleri arasında yer alan Golden Pin Design Awards, 2022 yılı sahiplerini buldu. Dünyanın lider bilgisayar üreticilerinden ASUS, Zenbook 17 Fold OLED dizüstü bilgisayarı ile Golden Pin Best Design ödülünü kazandı ve iki sene üst üste bu saygın ödüle layık görülen marka oldu.

1981’den beri tasarımdaki en harika yenilikleri bulmayı hedefleyen Golden Pin Design Awards, 17 farklı bölgeden 2.765 katılımcı arasından üç aşamalık bir değerlendirmeyle kazananlarını belirledi. Dünyanın lider bilgisayar üreticilerinden ASUS, yenilikçi tasarımıyla dikkat çeken Zenbook 17 Fold OLED dizüstü bilgisayarı ile Golden Pin Best Design ödülünü kazanmayı başardı.

ASUS’un ürünlerinin tasarımında önem verdiği teknoloji ve estetik arasındaki denge, saygın ödülün onayıyla taçlandırıldı. ASUS böylece 2 sene üst üste Golden Pin Design Awards kazanan marka oldu. Oldukça ses getiren Zenbook 17 Fold OLED (UX9702), dünyanın ilk 17,3 inç katlanabilir OLED dizüstü bilgisayarı olmasıyla dikkat çekiyor.

ASUS ortak CEO’su S. Y. Hsu, “Golden Pin Design Awards’a teknoloji ve estetik arasındaki nihai dengeye ulaşma hedefimizi desteklediği ve onayını verdiği için teşekkür ediyoruz. Markamızın benimsediği ‘İnanılmazın Arayışında’ vizyonuyla sürekli yenilikçi fikirler peşinden gidebiliyor ve müşterilerimize harika ürünler sunabiliyoruz.” açıklamasını yaptı.

Her yer Ekran | ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED UX8402