ASUS ROG G752VL Kutu Açılışı-Unboxing ASUS ROG G752VL Kutu Açılışı-Unboxing
ASUS ROG G752VL, Asus'un 2016 yazında piyasaya süreceği canavar oyuncu notebook'u. Notebook elimize geçer geçmez kutu açılışı yaptık! ASUS ROG G752VL Kutu Açılışı-Unboxing

Asus’un piyasaya yeni çıkartacağı Asus ROG G752VL’nin hızlı bir kutu açılışını yaptık!

Tasarım bakımından gözümüzü kamaştıran bu canavar aynı zamanda donanımıyla tam bir performans makinası gibi görünüyor.

Youtube’dan izlemek için tıklayın

[tooplay file=”n6V6mObXAXk ” type=”youtube”]
Intel Core i7 6700HQ işlemci, NVIDIA 965M (2GB DDR5) ekran kartı, 128 veya 256 GB SSD ve 500 GB, 1TB veya 2TB depolama alanıyla Asus ROG G752VL etkileyici görünüyor. RAM tarafında maksimum 64 GB’a kadar yükseltilebiliyor. Kutu açılışı olduğundan elimizdeki modelin tam özelliklerini sizinle paylaşamıyoruz.

17.3″ lik 16:9 IPS ekranın verdiği büyüklük hissi etkileyici görünse de notebook’un asıl sırrı arkadan aydınlatmalı, 30KRN’lik anti-ghosting klavyesinde saklı.

Gönlümüz 965’ten daha yüksek bir ekran kartı da görmek isterdi.

Kutu açılışından sonra artık sıra incelemesinde.

Nasıl bir performans göstereceğini, kaç adet GTA 5 açacağını, Doom ve Total War’da fanların bağırıp bağırmayacağını size incelememizde göstereceğiz.Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.