Kategoriler

Huawei, IFA 2022 Fuarı’nda Yeni Ürünlerini Tanıttı

Kullanıcı deneyimlerini daha keyifli ve kullanımı daha kolay hale getiren özellikler sunmaya devam eden Huawei, IFA 2022 Fuarı‘nda amiral gemisi akıllı ofis cihazları, sağlık takibine yardımcı giyilebilir cihazları ve akıllı telefon fotoğrafçılığındaki yenilik dahil olmak üzere bir dizi inovatif ürünü sergiledi.

Huawei Nova 10

Huawei Nova 10 ve Nova 10 Pro

Yeni Huawei Nova 10 ve Nova 10 Pro akıllı telefonlar, en son fotoğrafçılık trendlerine odaklanılarak geliştirildi. Akıllı telefon üreticileri geçmişte arkaya bakan kameraya öncelik verirdi, ancak en yeni sosyal medya uygulamalarının milyonlarca kullanıcısı için ön kameranın performansı çok önemli.

Huawei Nova 10 ve Nova 10 Pro, geleneksel yaklaşımı değiştiren ilk akıllı telefonlar. Her iki cihaz da 4K video çekimi yapabilen etkileyici 60MP Ultra Geniş Açılı ön kameraya sahip. Huawei Nova 10 Pro ayrıca kristal netliğinde yakın çekimler için ek bir 8MP portre kamerasına sahip.

Huawei Nova 10 Pro

Her iki cihaz da gelişmiş görüntü işleme, yüksek ekran yenileme hızları ve hızlı şarj özelliğine sahip 50 MP arkaya bakan bir kamera da dahil olmak üzere, genç nesle ilham vermek için tasarlanmış bir dizi etkileyici özelliği barındırıyor. Tüm bunlar, yalnızca 7,88 mm ölçülerindeki Huawei Nova 10 Pro ve 6,88 mm’lik daha da ince olan Nova 10 ile şık bir tasarımda toplanıyor.

MateBook X Pro

Huawei MateBook X Pro

Huawei‘nin en yeni hafif akıllı amiral gemisi dizüstü bilgisayarı Huawei MateBook X Pro, bir dizi yenilikçi özelliği güzel bir metalik mat kaplamada bir araya getiriyor. Hafif ve dayanıklı magnezyum alaşımlarının kullanımı ve Mikro-ark Oksidasyon Kaplama işlemi, dizüstü bilgisayarı son derece taşınabilir, dayanıklı ve dokunması hoş hale getiriyor.

Yeni Huawei MateBook X Pro, 14,2 inç 3,1K FullView ekranıyla dikkat çekiyor ve bir MateBook‘ta şimdiye kadar bulunan en gelişmiş dokunmatik yüzeye sahip. Huawei Free Touch, ekran görüntüleri, parlaklık, ses ayarı ve çok daha fazlasını içeren sekiz yenilikçi hareket kontrolünü destekliyor.

12. Nesil Intel® Core™ işlemciyle donatılan bilgisayar, öncekinden yüzde 60 daha verimli olan tamamen yeni hibrit mimariye sahip. Yeni bir Huawei Shark Fin Fan soğutma sistemi ayrıca Huawei MateBook X Pro‘nun uzun bir süre verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyor.

MatePad Pro

Huawei MatePad Pro

Yeni nesil amiral gemisi tablet Huawei MatePad Pro, dış tasarım, ekran kalitesi, görsel-işitsel deneyim, yazılım ve donanım açısından güncellendi. 120 Hz yüksek yenileme hızına, yüzde 90 ekran-gövde oranına ve daha zengin özellikler ve tutarlı renk sağlamak için Evrensel Renk Tutarlılığı teknolojisine sahip 12,6 inç Huawei OLED Gerçek Renkli FullView Ekran ile birlikte geliyor.

Huawei MatePad Pro ayrıca kullanıcılara daha akıllı bir tablet deneyimi getiriyor ve PC benzeri bir deneyim sunarak tablet ürünlerinin yaratıcılığını ve üretkenliğini daha da artırıyor. Uygulama Çarpanı ve Çoklu Pencere desteği gibi özellikler, birden çok görevin aynı anda işlenmesini sağlıyor. Ek olarak, Huawei M-Pencil (2. nesil) ve akıllı manyetik klavye, kullanıcılara ofis, yaratıcı ve çalışma senaryoları arasında geçiş yaparken çok yönlülük katıyor.

Huawei Watch D

Huawei Watch D

Huawei‘nin giyilebilir cihazlarının çoğu, kalp takibi ve SpO2 gibi çeşitli önemli hayati sağlık istatistiklerini izleyerek kullanıcılara gönül rahatlığı sağlar. Bu yılın başlarında Huawei, kullanıcının kan basıncını ölçen ve bir elektrokardiyogramı (EKG) destekleyecek yenilikçi bir sistem içeren Huawei Watch D‘yi duyurdu.

Huawei Watch D ayrıca tüm gün SpO2 ve kalp atış hızı izleme ile kapsamlı bir sağlık asistanı olarak görev yapacak ve otomatik düşük kan oksijen seviyesi hatırlatıcıları ayarlamanıza, ayrıca uyku ve stres izlemenize olanak tanıyor.

MatePod Pro3

Huawei Mobile Services (HMS)

Huawei‘nin HMS ekosistemi etkileyici bir hızla gelişmeye devam ediyor. Kullanıcılara birden fazla cihazda üstün haritalama ve gezinme, arama, posta ve alışveriş özellikleri sunmak için sürekli olarak yenileniyor. Huawei şu anda 45 milyonu Avrupa’da olmak üzere aylık 580 milyon aktif kullanıcıya sahip AppGallery pazarına yatırım yapmaya devam ediyor. AppGallery‘de bulunan uygulamaların sayısı yıldan yıla yüzde 147 arttı ve 5,5 milyonun üzerinde kayıtlı geliştirici daha da fazlasını eklemek için çalışıyor.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com