Kategoriler

Windows’da Copilot, Artık Windows 11’li Monster Notebook’larda

Windows'da Copilot, Artık Windows 11’li Monster Notebook’larda

Yapay zekâ tabanlı asistan Windows’da Copilot, Windows 11’li Monster Notebook’lar ile birlikte tüketicilere sunuluyor.

Windows 11, üretkenliği ve eğlenceyi sürdürmenin en yeni yollarını gelişmiş güvenlik özellikleriyle sunuyor. Birden fazla işi aynı anda yapmaya olanak sağlayan teknolojisi ile kullanışlı bir tasarım sunan Windows 11, Windows’da Copilot’ın sunduğu yapay zekâ desteğiyle iş yükünü de hafifletti.

Windows’da Copilot ile Kişisel Asistanınız Var

Windows 11’li bir Monster Notebook, yapay zekâ tabanlı Windows’da Copilot teknolojisini deneyimlemek idteyenleri bekliyor. Windows’da Copilot, doğrudan masaüstünden iletişim kurarak bilgisayardaki sorulara hızla cevap bulmaya, ayarları kontrol etmeye, uygulamaları başlatmaya yardımcı olurken; kişisel asistan gibi görev yaparak az zamanda çok iş yapılmasına olanak sağlıyor.

Co-Pilot’tan Oyun Önerileri Almak İster Misiniz?

Windows’da Copilot ile oyun önerileri almak, alışverişe çıkmadan önce birden çok web sitesinden bilgilere en kısa sürede ulaşmak ve en iyi ürünü, en doğru fiyata seçmek de mümkün. Sosyal medya ya da doğum günü davetleri için farklı ve çarpıcı mesaj ve içerikler hazırlamak, okul projelerini daha hızlı tamamlamak da Windows’da Copilot’ın özellikleri
arasında bulunuyor. Ailece bir tatile gitmeyi planlayanlar için Windows’da Copilot uçaktan, otel seçeneklerine ve gezilecek yerlere kadar tüm planı hazırlıyor. Hangi arabayı satın alacağını bilemeyenlere de karşılaştırma tablosu ve avantajlı özellikler gibi istatistikleri yine Windows’da Copilot ile bulabiliyorsunuz.

Windows’da Copilot bulunan Windows 11’li Monster Notebook’ları buradan inceleyebilirsiniz.

Monster Notebook, PUBG: Battlegrounds Protality Turnuvası Küresel Sponsoru Oldu

Görüntülenmeler:
391
İlgili Kategoriler
Dizüstü · Notebook
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com