Kategoriler

Yapay Zeka Destekli Yeni ASUS Vivobook S Serisi Duyuruldu

Yapay Zeka Destekli Yeni ASUS Vivobook S Serisi Duyuruldu

ASUS, Vivobook S serisi dizüstü bilgisayarlarını tanıttı. Bu dizüstü bilgisayarlar, tamamı ASUS Lumina OLED ekran seçenekleri ile donatıldı ve yapay zeka destekli en yeni Intel® Core™ Ultra işlemcilerle çalışıyor. Seri, 14.0 inç ASUS Vivobook S 14 OLED (S5406), 15.6 inç ASUS Vivobook S 15 OLED (S5506) ve 16.0 inç ASUS Vivobook S16 OLED’den (S5606) oluşuyor.

Yapay Zeka ile Zenginleştirilmiş Deneyim

ASUS Vivobook dizüstü bilgisayarlar, Intel Evo™ sertifikalı olup, modern renk seçenekleri ve minimalist, üst düzey estetikleri ile hareket halindeyken üretkenlik ve anlık eğlence arayanlar için yeni bir deneyim sunuyor. 50 watt’a kadar TDP’ye sahip Intel Core Ultra işlemciler ve dahili Sinir İşleme Birimi (NPU) ile güçlendirilen Vivobook S serisi, performans konusunda öne çıkıyor.

ASUS Vivobook S Serisi

Yeni Intel Evo onaylı ASUS Vivobook S serisi, sadece 1,39 cm inceliğinde ve 1,3 kg ağırlığında şık ve tamamen metal kasaya sahip. En yeni Intel Core Ultra 9 işlemci, Intel Arc™ grafikler, 32 GB’a kadar LPDDR5X 7467 GHz RAM ve 1 TB PCIe® 4.0 SSD ile performanstan ödün vermeden ince ve hafif tasarım sunuyor. ASUS IceCool soğutma sistemi ise dizüstü bilgisayarların maksimum 50 W TDP değerine ulaşmasına yardımcı oluyor.

OLED Ekranlar

ASUS Vivobook S serisi dizüstü bilgisayarlar, üç taraflı NanoEdge tasarıma sahip, doğru ve güvenilir ASUS Lumina OLED ekranlarla donatıldı. Ekranlar, 3.2K (S5606) çözünürlük, 120 Hz yenileme hızı, %100 DCI-P3 gamutu ve DisplayHDR™ True Black 600 sertifikası ile gerçeğe yakın görsel deneyim sunuyor.

Özel Klavye ve Kullanıcı Dostu Tasarım

ASUS Vivobook S serisi, ASUS ErgoSense klavye ile özelleştirilebilir tek bölgeli RGB arka aydınlatmaya sahip. Ayrıca, ErgoSense dokunmatik yüzey, projeler veya web üzerinde gezinme için gelişmiş bir iş akışı sunuyor. Dizüstü bilgisayarlar, 180° düz menteşe, fiziksel deklanşörlü IR kamera, eksiksiz I/O portları ve Harman Kardon sertifikalı stereo hoparlörler ile kullanıcı deneyimini ön planda tutuyor.

Copilot Tuşu

Vivobook S serisi dizüstü bilgisayarlar, özel bir Copilot tuşu ile geliyor. Bu tuş, Windows 11 yapay zeka destekli araçlara tek bir dokunuşla erişim sağlayarak iş akışlarını basitleştiriyor. Dizüstü bilgisayarlar, kullanıcıların her türlü görevi kolaylaştırmak için tasarlandı.

AOC’den Yeni B3 Serisi

Görüntülenmeler:
387
İlgili Kategoriler
Dizüstü · Notebook
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com