Kategoriler

BBL Queens, Game Changers EMEA Series III’te Namağlup Şampiyon Oldu

Başarılı espor kulüplerimizden BBL Esports’un BBL Queens takımı, Game Changers EMEA Series III‘te mağlubiyet almadan şampiyonluk ipini göğüsledi.

VALORANT sahnesindeki uluslararası yükselişini sürdüren BBL Queens, Avrupa’da önemli bir başarıya imza attı. Game Changers EMEA Series III turnuvası final maçında Acend Rising’i 3-1 mağlup eden temsilcimiz, geçen senenin şampiyonu G2 ile birlikte EMEA‘yı temsil edecek ikinci takım olarak Game Changers Championship turnuvasına katılma hakkı kazandı.

BBL Queens

BBL Queens, Game Changers sahnesindeki büyük rekabet göz önüne alındığında gerçek anlamda tarihi bir başarıya imza attı. BBL Queens, 10’da 10 yaptığı seride Falcons Vega, G2 Gozen ve Guild X gibi yüksek kalibreli rakiplerle eşleşti. Ancak takımımız bu süreçteki tüm etaplardan galibiyetle ayrılmayı başardı.

Aleyna Keskin, Zeynep Kalkan, Nur Çakır, Zehra Durak, Azra Erin ve Gülce Eda Sürmeli‘den oluşan BBL Queens, Brezilya‘nın Sao Paolo kentinde 27 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek Game Changers Championship’te ülkemizi temsil edecek.

Diablo 4 Hesaplamaları Sil Baştan! Blizzard Ekibi: Amacımız Sizi Zayıflatmak Değil

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com