Kategoriler

A4 Tech X7G700 İncelemesi

Hangi oyunu oynarsanız oynayayın, kullandığınız klavye ve mouse ikilisinin performansınıza etkisi büyüktür. A4 Tech, özellikle FPS oyuncularına yönelik bir klavye geliştirerek performansımızı hız yoluyla arttırmaya odaklanmış. Ürünün ilk göze çarpan yanı üzerindeki WASD ve yön tuşlarının yerlerini portakal renkli tuşların almış olması. Özellikle FPS oyuncuları için önem taşıyan bu tuşların yerine kaymayı önleyen ve daha yüksekte kalan bu tuşlar yerleştirilmiş. Böylelikle parmaklarınızın yanlışlıkla diğer tuşlara çarpması engellenmiş. Dilerseniz bu tuşları orijinalleriyle değiştirebilmeniz için yedekleri de kutuya eklenmiş üstelik.

Caps lock ve CTRL tuşları arasındaki geçiş kolaylaştırılmış. Page Up, Home ve End tuşları orijinal yerlerinin yanında alternatif olarak elinizin altına gelecek şekilde serpiştirilmiş. Ses kontrolleri de ayrıca klavye üzerinden ulaşılabilir hale getirilmiş. Bunların yanında tuşların tepkine süresini arttırabileceğiniz ve tek tuşla değiştirebileceğiniz modlar sayesinde tepki süresi 7.92 ms ve gecikme süresire 250 ms’ye düşürülmüş. Böylelikle yazma hızınız neredeyse 4 katına çıkarılmış.

Milisaniyeler benim için önemli, hız benim için her şey diyorsanız A4, Tech X7G700 ile birlikte tam parmaklarınıza layık, kesinlikle göz ardı etmemeniz gereken bir klavye ortaya koymuş.

Görüntülenmeler:
8
İlgili etiketler:
· · ·
İlgili Kategoriler
Donanım İnceleme · Ekipman · Klavye