Kategoriler

AGON by AOC’den Gamer Hediye Rehberi

AOC Gamer Hediye Rehberi

Yılbaşı ağacına RGB koyma vakti geldi. AGON by AOC, oyuncuların eğlence kurulumlarını daha şık hale getirmeleri için Gamer Hediye Rehberi hazırladı.

AGON by AOC, büyük espor takımı G2 Esports ile işbirliğinin de gösterdiği gibi gerçek bir gamer markası. AGON by AOC’nin her gamer için bir monitörü ya da bir oyun aksesuvarı var. İster işten sonra arkadaşlarıyla birkaç battle royale oyunu ile rahatlayan eğlence amaçlı oyun oynayanlar olsun, ister bir yarış simulasyonunda araba süren ya da arkadaşlarıyla futbol müsabakası yapan rekabetçi oyuncular, ya da en üst düzeyde yarışan ve hayatını bundan kazanan espor yarışmacıları olsun, AGON by AOC‘nin ürün yelpazesi, herkes için uygun.

Kısıtlı Bütçe ile Gaming

24 inçlik 24G2SAE (üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 216 USD) ya da 27 inçlik 27G2SAE (üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 288 USD) ile, AGON by AOC sunduğu 165 Hz yenileme hızları ve kontrast bakımından zengin paneller ile aynı anda hem evden çalışma görevlerini hem de rekabetçi oyunu yerine getirebilen iki Full HD monitör ile bütçeye uygun ancak yine de güçlü bir değer sunuyor. AMD FreeSync Premium ve Adaptive-Sync desteği ile perçinlenen, 4 ms GtG ve 1 ms MPRT tepki süresi ile, hız yüklü aksiyon keskin ve akıcı. Öte yandan, yüksek yenileme hızı ise oyuncuların düşmanların hareketlerini daha çabuk algılamalarını ve avantajı ele geçirerek daha hızlı tepki verebilmelerini sağlıyor. Eğme opsiyonlu ya da VESA montajı opsiyonlu sağlam ayak ise neredeyse her durumda harika bir çok yönlülük sağlar. İçerik üretmek, streaming ve daha fazlası için renk açısından doğru IPS panelli monitör arayan oyuncular 165 Hz yenileme hızlı, 4 ms GtG, 1 ms MPRT ve ayrıca ergonomik bir ayağa sahip 24G2SPU (üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 226 USD) modelini ya da 27G2SPU (üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 247 USD) modelini seçebilirler.

Daha Hızlı ve Daha Akıllı

Espor müsabakalarında yarışan oyuncular, daha hızlı bir yenileme hızına ihtiyaç duyabilirler. AOC GAMING 25G3ZM/BK (üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 247 USD) 240 Hz yenileme hızı, 1 ms GtG tepki süresi ve yalnızca 0.5 ms MPRT tepki süresi sunan hızlı bir VA Paneline sahip. Böylece oyuncular, oyun dünyasından gelen en yeni görsel bilgiyi alacaklar ve bu bilgiyi, hızlı refleksleri ile birleştirerek rakiplerin saldırılarına karşı koyabilecekler. Bu model, ayrıca AOC GAMING GH401 (üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 85 USD) kulaklık ile de mükemmel bir uyum sağlıyor. Bu kulaklık, hafif konfor için ideal, üst düzey bir ses kalitesine sahip ve 2.4 GHz kablosuz bağlantı ile donatıldı. Tüm oyun türleri için heyecan verici bir ses deneyimi vererek hassas 50 mm driver’lar sayesinde kullanıcıların oyuna dair daha fazla ses duymalarını sağlıyor. Bu kulaklık hem rahat hem de sağlam, çıkartılabilen gürültü engelleyici bir mikrofona ve 2.4 GHz kablosuz ve 3.5 mm kablolu bağlantı ile rahat bir çoklu platform uyumluluğuna sahip.

Oyun Ekipman Seti ile Doğrudan Müsabakanın Kalbine Atlayın

Gaming için bir kişisel bilgisayar oluştururken gövdenin parçalarını bir araya getirmek, denklemin sadece yarısını oluşturur. Gerçek bir gaming kişisel bilgisayarının, bir gaming monitörü ile, doğru bir gaming faresi ile, sağlam bir klavye ile ve rahat bir kulaklık ile eşleştirilmesi gerekir. AOC, neredeyse her gamer için muhteşem bir set koleksiyonu sunuyor. AOC GAMING Q27G2E/BK (üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 288 USD), kontrast açısından zengin bir VA paneline, 155 Hz yenileme hızına ve 1 ms tepki süresine (MPRT) sahip, 27 inçlik, bütçeye uygun bir QHD gaming monitörü. İşte bu nedenle de keskin çözünürlüğü ve hızlı paneli sayesinde gelecek yıllar boyunca kullanıma uygun bir monitör.

Oyuncular, bu monitörü, Outemu mekanik kırmızı anahtarları sayesinde oyun oynaması harika olan, AOC GAMING GK500 klavye (üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 73 USD) gibi gerçekten mekanik bir klavye ile birlikte kullanabilirler. GK500, manyetik bilek dinlendirme desteği sayesinde rahat ve sağlam malzemeleri sayesinde de güçlü. AOC GAMING GM500 (üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 29 USD) faresi ise hem sol elini hem de sağ elini kullananlara uygun, 5000 DPI, 100 IPS ve 20 g ivmelendirmeyi destekleyen doğru bir Pixart 3325 sensör ile donatıldığından, masa kurulumunu da tamamlamış oluyor.

Kurulumu tamamlarken ise kablolu USB kulaklığı AOC GAMING GH300 (üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 58 USD) oyuncular için rahat bir eşlik sağlıyor. 50 mm driver’ları sayesinde tanımlanmış bir bas aralığında, temiz ve keskin bir ses veriyor ve sanal 7.1 surround ses desteği (kişisel bilgisayarda) ise oyuncuların düşmanlarının konumunu tam olarak tespit edebilmelerini sağlıyor. Bir araya geldiklerinde, dört ürünün hepsi toplamda 500 USD’nin altında bir maliyet ile oyuncuların ekipmanlarını rekabetçi bir düzeye yükseltmelerini sağlamış oluyor.

Hızlı Refleksler İçin Üretildi

Yüksek düzeylerde yarışan oyuncular, hele bir de rakipleri daha hızlı bir yenileme oranında koşarken ve kendilerini görüp daha hızlı tepki verirlerken sadece bir 144 Hz ya da 165 Hz ile memnun olmayacaklardır. İşte bu yüzden, AGON by AOC ürün grubunun 240 Hz modelleri yardıma koşuyor. AOC GAMING C27G2ZU (ergonomik, yüksekliği ayarlanabilen bir ayağa sahip- üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 308 USD) ya da AOC GAMING C27G2ZE (eğilme destekleyen bir ayak ile – üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 278 USD) nefes kesici 240 Hz yenileme hızında, 27 inçlik, kavisli VA panelleri sunuyor. Modellerin 1500R kavisi, oyuncuları sarıp sarmalayıp onları oyun dünyasının daha derinliklerine çekiyor ve onları FPS, aksiyon ya da simülasyon yarışmalarına sürüklüyor. Hatta daha da iyi bir sürükleyicilik için, AOC GAMING C32G2ZE (üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 329 USD) daha büyük, 32 inçlik bir panel üzerinde 240 Hz yenileme hızı da sunuyor. Her üç modelde de Full HD çözünürlük bulunduğundan, en yüksek seviyede GPU’lara gereksinim duymadan, oyunlarda saniyede 240 kareye ulaşma olasılığını, daha da gerçek kılıyor.

İddialı Oyunculara Özel

AGON serisi monitörlerinin en yeni, beşinci nesli beklentileri daha yüksek oyuncular için sunulan bir değer. Son zamanda piyasaya çıkartılan AGON AG275QZN/EU (üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 566 USD) – VA panele sahip, düz, 27 inçlik bir QHD monitörü – keskin ve net bir çözünürlük sunarken bir yandan da 240 Hz yenileme hızı, 1 ms GtG tepki süresi ve yalnızca 0.5 ms MPRT sayesinde hız dolu aksiyonda da kusursuz bir iş çıkartıyor. Yükseklik, eğme ve pivot ayarlı sağlam, ergonomik bir ayak ve fırçalanmış metal yüzeyi ise her yanıyla “birinci sınıf” bir hava yayıyor.

Bu canavar monitör, AGON by AOC’nin 700 serisi aksesuvarları ile en iyi uyuma sahip. AGON AGK700 (üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 180 USD) doğru ve hızlı bir geri bildirim için Cherry MX Red anahtarlar ile donatıldı, rahat bir bilek desteği ile güçlü bir yapı kalitesine sahip ve makro düğmelere, ses çarkına ve daha fazlasına kolay erişim sağlıyor. Gaming faresi AGON AGM700 (üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 53 USD) ise gümüş renkli ve siyah vurgulu iki renkli bir tasarıma sahip. Ağırlığı ise ağırlık modülleri sayesinde kolayca ayarlanabilir. Bu, 16,000 DPI, ayrı bir nişancı düğmesi, programlanabilir düğmeler ve AOC G-Menu üzerinden RGB özelleştirme ile kusursuz bir tercih olacak.

Yılbaşı pastasının üzerindeki sürpriz ise AGON AMM700 (üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 34 USD) hangi mirastan olursa olsun fare için harika bir yüzey sağlayan fare altlığı. Öte yandan kumaşın yanlarını saran belli belirsiz RGB ışıkları ise diğer AOC ekipmanı ile de eş zamanlanabilir.

Daha Dazla Alana İhtiyaç Duyanlar İçin

Daha fazla ekran alanı arayan herkes için, 34 inçlik ultra geniş AOC GAMING U34G3XM/EU (üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyat: 453 USD) ihtiyacı karşılıyor. 21:9 görüntü oranı sayesinde, ikili monitör kurulumlarının yerine geçebilir ve verimliliği artırabilir. Ayrıca fazladan yatay alan, oyunlarda ve filmlerde kullanıcıların çevresel görüşünü de mükemmel şekilde kapsayarak onların tamamen kendilerini kaptırmalarını sağlar. 144 Hz yenileme oranı ve 1 ms MPRT tepki süresi ile U34G3XM/EU hız dolu aksiyon için bile uygun.

AGON by AOC’den 240 Hz’e Sahip, 24.5 İnç Espor Monitörü: AOC Gaming 25G3ZM

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com