Kategoriler

Amazon Prime Day Tarihleri Açıklandı

Amazon Prime Day Tarihleri Açıklandı

Amazon‘un bu yıl 10. kez düzenlediği Prime Day, bu yıl onuncu kez gerçekleştiriliyor. Prime Day, Amazon.com.tr‘de 16 – 22 Temmuz tarihleri arasında tüm Prime üyelerine çeşitli avantajlar sağlayacak.

Prime Day İndirim Avcıları Görev Başında

1-7 Temmuz tarihleri arasında, ünlü sosyal medya fenomenleri Berk Keklik (@uberkuloz), Danla Bilic (@danlabilic), Elvin Levinler (@elvin), Nisan Hakan (@nisanhakan), Tuğba Yılmaz Karakaş (@heytuvba) ve Berfu Yenenler (@berfuyenenler) takipçilerinden gelen indirim taleplerini Amazon Türkiye’ye iletecek. Ayrıca, Cimri.com ve Ekşi Sözlük gibi platformlar da tüm Türkiye’den toplanan talepleri Amazon’a ileterek en çok istenen indirimlerin Prime Day boyunca tüm Prime üyelerine sunulması için çalışacak.

Prime Day Fırsatlarından Nasıl Yararlanılır?

Prime Day süresince, indirim ve fırsatlardan yararlanmak için Prime üyesi olmak yeterli. Amazon Prime üyeliği, aylık 39 TL’ye sunuluyor ve ilk ay ücretsiz deneme fırsatı bulunuyor.

İşte Prime üyelerine özel avantajlardan bazıları:

Teslimat Seçenekleri

Amazon Prime üyeleri, herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin aynı gün, ertesi gün, iki günde veya randevulu teslimat seçeneklerine sahip.

Prime’a Özel İndirimler

Prime üyeleri, sınırlı süreli fırsatlara erken erişim ayrıcalığı ve sadece Prime üyelerine özel ek indirimler kazanıyor. Ayrıca, Çok Al & Az Öde ile seçili ürünlerde 500 TL ve üzerindeki alışverişlerde %10 indirim sağlanıyor.

Seçili Ürünlerde Ücret İadesi Garantisi

Prime Day boyunca, Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasından satın alınan seçili ürünlerde, ürünün fiyatı düşerse aradaki fark hediye kartı olarak Amazon hesabına tanımlanıyor.

Prime Video

Amazon Prime üyeleri, ücretsiz Prime Video üyeliği ile ‘Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’ ve ‘Rüyanda Görürsün’ gibi birçok yerli ve yabancı Amazon Originals film ve dizisine ek ücret ödemeden primevideo.com ya da Prime Video uygulaması aracılığıyla erişebiliyor.

Prime Gaming

Prime Gaming ile tüm Prime üyeleri, önde gelen oyunlarda oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv’de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkı ile bütünsel bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabiliyor.

Call of Duty: Mobil Sezon 6 – Synthwave Showdown’a Hazır Mısınız?

Görüntülenmeler:
296
İlgili Kategoriler
Ekipman · Konsol · Mobil · Oyun Haberleri · PC
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com