Hala en iyi kablosuz  oyuncu faresi mi? Logitech G305 Wireless Gaming Mouse. Hala en iyi kablosuz  oyuncu faresi mi? Logitech G305 Wireless Gaming Mouse.

Hala en iyi kablosuz oyuncu faresi mi? Logitech G305 Wireless Gaming Mouse.

Donanım İncelemeEkipmanFareİncelemelerVideo 23 Ağustos 2021 13:14 Burak Akmenek

Fragtist’e uzun zamandır Logitech G305 ile ilgili bir çok soru geliyor. Kablosuz farelerin oyuncular için ne kadar verimli olup olmadığı tartışıla dursun Logitech G305’in... Hala en iyi kablosuz  oyuncu faresi mi? Logitech G305 Wireless Gaming Mouse.

Fragtist’e uzun zamandır Logitech G305 ile ilgili bir çok soru geliyor. Kablosuz farelerin oyuncular için ne kadar verimli olup olmadığı tartışıla dursun Logitech G305’in yeri oyuncular için farklı gibi. Bazıları bu mouse’u almak istemesine karşın son kararı veremezken bazılarının ise genel olarak kablosuz farelere karşı bir tutumu var. Bu yüzden G305’i bir kez daha inceledik ve aklınızdaki soruları cevapladık. Video için resme tıklayın.

FRAGTİST DEĞERLENDİRME

8 / 10Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.