Kategoriler

JBL’in Yeni Modeli JBL Tune Flex Kablosuz Kulaklıkta 2 Farklı Kullanım

JBL Tune Flex

JBL’in en yeni kulaklık modeli JBL Tune Flex, iki farklı kullanım sağlayan tasarımıyla kablosuz kulaklığı, kullanıcılarına kendileri için ideal kulaklık uyumunu bulmaları sağlanıyor.

Ses teknolojileri alanında dünyanın en önemli markalarından JBL, giyilebilir teknoloji alanında piyasaya yeni sürdüğü kablosuz kulaklık JBL Tune Flex ile kullanıcı deneyimini bir adım öteye taşıyor. “Ortam sesine duyarlı” ve “ortam sesini geçirmeyen” iki ayrı kulaklık ucu bulunan JBL Tune Flex, ergonomik yapısı ile müzikseverlere bu kulaklıklarla iki ayrı kullanım sağlıyor. JBL Tune Flex ile ortamdaki sesleri engellemek istiyorsanız ses geçirmez kulaklık ucunu takarak bunu mümkün hale getirebiliyorsunuz. Eğer ortam sesine duyarlı bir deneyim yaşamak istiyorsanız da açık uçlu kullanım tercih edebiliyorsunuz. JBL Tune Flex’in 2 mikrofonlu “Aktif Gürültü Engelleme” teknolojisi ise, telefon görüşmesi esnasında ortamdaki istenmeyen sesi ve gürültüyü azaltmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda şarj kutusunun küçük olması da gün boyu yanınızda taşımanızı kolaylaştırıyor.

Müziğe Odaklanma ya da İletişim Kurma

32 saat boyunca “JBL Pure Bass Sound” sunan ve su sıçramalarına karşı dayanıklı tasarımıyla her türlü hava koşulunda gün boyu konfor sağlayan JBL Tune Flex, basit bir dokunuşla ortam sesleri olmadan her yerde aramaları yönetmenize de olanak tanıyor. “Ambient Aware” teknolojisi ile sadece müziğinize odaklanmak veya çevrenizle etkileşim kurmak arasında seçim yapabileceğiniz gibi “TalkThru” özelliği sayesinde kulaklığınızı çıkarmanıza gerek kalmadan sohbet edebiliyorsunuz.

Dört Renk Seçeneği

4 mikrofonu ile aramalarınızda mükemmel netlikte duyulmanızı sağlayan JBL Tune Flex’in siyah, beyaz, mavi ve hayalet siyah olarak dört farklı renk seçeneği bulunuyor. Tüm bunların yanında “VoiceAware” özelliği sayesinde kendi sesinizin ne kadarını duyacağınızı seçebiliyorsunuz. Müziğinizin keyfini istediğiniz gibi çıkarmanızı sağlayan JBL Kulaklık Uygulaması ile de dinlemenizi özelleştirerek, kulaklıklarınızı bulabiliyor, çevresel gürültü, akıllı ses ve video modlarını kontrol edebiliyorsunuz.

Yeni Infinix NOTE Serisi, JBL’in Ses Kalitesiyle Geliyor

Görüntülenmeler:
26
İlgili Kategoriler
Ekipman · Kulaklık
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com